Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Парапроктит

Парапроктит — це процес запального характеру, який обумовлений проникненням інфекції в околопрямокішечной область. Ця хвороба вважається однією з найбільш частих серед проктологічних, поряд з колітами, гемороєм і анальними тріщинами. В основному, до цього захворювання схильні дорослі люди. Виникнення ж парапроктіта у дітей відбувається досить рідко.

Для отримання своєчасної допомоги, запишіться до хорошого фахівця проктолога в Києві. Лікарі «Столичної клініки», використовуючи сучасне обладнання, допоможуть впоратися з цією проблемою.

Виникнення парапроктіта

Інфекція, яка викликає дану хворобу, проникає або через пошкоджену слизову оболонку прямої кишки, або через залози, протоки яких відкриваються в анальні крипти. Інфекція звичайно поширюється з прямої кишки: спочатку уражається сама крипта, саме там утворюється внутрішній отвір нориці. Далі відбувається ураження інфекцією через протоки анальних залоз, по міжтканинних щілинах, лімфогенним або гематогенним шляхом. Так як підслизовий шар прямої кишки досить пухкий, то інфекція поширюється досить швидко, розшаровуючись при цьому саму слизову оболонку. Через такого розвитку інфекції, гній потрапляє і в параректальної клетчаточние простору. Такий інфекційний процес може привести до проривів гнійників безпосередньо на шкіру — тоді виникають Свищева отвори в області стегон, на передній черевній стінці, біля калитки, крім того, можливий абсцес навіть у черевну порожнину.

Парапроктит. Діагностика

При будь-якій формі розвитку парапроктіта змінюється картина крові. Рівень лейкоцитозу крові досягає дуже високих значень, зсувається вліво лейкоцитарна формула, у лейкоцитів проявляється токсична зернистість, а ШОЕ збільшується до 50 мм. ч. При розміщенні гнійника в прямокишково-тазової клітковині, може бути відсутнім набухання в просвіті прямої кишки, але пальцеве дослідження найчастіше викликає різкий біль, що переміщається в область тазу. Зробивши пункцію самого гнійника, і ввівши в нього барвник, можна визначити наявність та хід проявилося свища, а також локалізувати внутрішній отвір абсцесу.

Лікування парапроктіта

Через запального процесу в області ануса можуть з’являтися хворобливі відчуття під час дефекації. Щоб виключити її затримки, потрібно призначити відповідну дієту і очисні клізми. Якщо розмір ущільнення невеликий, і воно виникло недавно, то процес можна зупинити за допомогою консервативного методу. Його суть полягає в застосуванні ванночок з марганцівкою, що мають температуру 37-38 градусів протягом 10-15 хв. Після закінчення процедури свічка з стрептоциду, новокаїну та екстракту беладони вводиться в пряму кишку. До того, як ввести свічку, її рясно покривають маззю Вишневського. У випадку недостатньої ефективності такого лікування, проктолог піддає абсцес розтину і повного дренуванню. Протягом декількох перших днів після такої операції пацієнтові не дають їжі, але зате рясно поять рідиною. Після трьох днів, призначається спеціальна дієта. Крім того, часто застосовуються і антибіотики широкого спектру дії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.