Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Педіатрія

Педіатрія — обширна галузь медицини, що займається вивченням організму дитини від народження до підліткового віку (15 років) і всіх патологій дитячого віку.

У сферу знань хорошого лікаря-педіатра входять:

 • всі захворювання організму людини та особливості їх проявів у дітей;
 • патології, притаманні тільки дітям;
 • знання ембріології, необхідні для правильного ведення вагітності та внутрішньоутробного розвитку плоду;
 • проблеми новонародженості.

Лікарі-педіатри «Столичної клініки» забезпечать своїх маленьких пацієнтів уважним і компетентним ставленням незалежно від тяжкості захворювання. У клініці працюють загальні й вузькоспеціалізовані кабінети лікарської допомоги. Прийом ведеться за попереднім записом у зручний для пацієнтів час.

Розділи педіатричній науки

Педіатрія, як цілий напрямок медицини, включає в себе безліч підрозділів, кожен з яких дуже затребуваний в даний час. Захворюваність серед дитячого населення завжди була на високому рівні, тому, крім загальної педіатрії, активно розвиваються наступні педіатричні спеціальності:

 • Дитячі інфекційні хвороби — діти хворіють практично всіма патологіями, властивими дорослим людям. Але існують хвороби, характерні для дитячого віку: вітряна віспа, кір, краснуха, скарлатина, дифтерія, кашлюк та багато інших.
 • Неонатологія — вивчає проблеми новонародженості;
 • Дитяча травматологія;
 • Дитяча психологія і психіатрія;
 • Дитяча стоматологія;
 • Дитяча хірургія;
 • Дитяча ендокринологія;
 • Дитяча кардіологія;
 • Дитяча реаніматологія та багато інших.

Всі ці відгалуження педіатрії обумовлені особливостями будови і фізіології дитячого організму, а також специфічною реакцією дитини на багато зовнішні і внутрішні подразники. Для дітей передбачені спеціальні методики обстеження, лікування та профілактики, що істотно відрізняються від загальнотерапевтичних методів.

Профілактична медицина особливо актуальна для педіатричного напрямку. Для дітей розроблено цілий комплекс попереджувальних заходів, що запобігають захворюваність небезпечними інфекціями, характерними для зростаючого організму. З самого народження і в найбільш уразливі періоди життя дитині вводяться спеціальні очищені вакцини. При цьому формується імунний захист від різних інфекційних хвороб, що мають високий ступінь заразності.

Особливості клінічної картини дитячих хвороб

Дитячий організм дає практично ті ж симптоми, які спостерігаються у дорослої людини. Однак в силу фізичної слабкості дитини, деякої недорозвиненості багатьох захисних і регуляторних систем, дитячий організм відповідає на ушкоджувальні агенти дуже бурхливо. Нерідко захворювання майже відразу набуває генералізований характер із високим ступенем інтоксикації.

Дуже швидко в дитячому віці розвиваються великі поразки, що охоплюють кілька органів або систем. Крім того, дитячий організм часто схильний шоковим станам з тяжким ураженням центральної нервової системи.

Психологічний відповідь дитини на патологічні пошкодження також має деякі особливості. Хвора дитина потребує особливо уважного ставлення з боку всього медичного персоналу, так як порушення з боку психоневрології тільки посилять загальний важкий стан.

Діагностика та лікування

В залежності від віку дитини лікар-педіатр застосовує різні методи огляду, діагностичних та лікувальних заходів. Так новонароджений, особливо недоношена дитина, зажадає зовсім інших заходів, ніж однорічний немовля, дитина 6-7 років або підліток. Кожна вікова група має свої особливості будови організму, імунної відповіді, психологічної реакції і т.д.

Все це сприяє розробці спеціальних методик з діагностики дитячих захворювань. Багато маніпуляції супроводжуються знеболенням або введенням седативних засобів. Хороший педіатр повинен володіти навичками дитячого психолога, щоб успішно зібрати анамнез, провести огляд і всі подальші заходи. Сучасна медична техніка має всі необхідні пристосування для комфортного обстеження хворої дитини.

«Столична клініка» має прекрасне технічне оснащення для будь-яких педіатричних маніпуляцій. Досвідчені уважні лікарі зроблять все можливе, щоб в максимально щадному режимі провести діагностику та лікування хвороби у дитини. Будь-які заходи проводяться з попереднього узгодження та схвалення батьків. Крім того, в клініці проводяться регулярні консультації з різних питань, пов’язаних з профілактикою і лікуванням дитячих патологічних станів. Своєчасне звернення за допомогою до педіатрів «Столичної клініки» — запорука швидкого одужання хворої дитини.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.