Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Перфоративного отит

Перфоративного отит — це гостре гнійне захворювання середнього вуха. Є ускладненою стадією катарального середнього отиту. За лікуванням краще звертатися до фахівця — отоларинголога.

Якщо буде потрібно кваліфікована консультація або якісна допомога ЛОРа, то варто заздалегідь записатися на прийом у «Столичну Клініку» міста Київ.

Захворювання найчастіше вражає дитячий організм. Приблизно 1% школярів страждають перфоративного отит. Точними даними володіють лікарі, які проводили огляд допризовників віком 15 років. Показник захворюваності досяг 4%. Майже половина дорослих можуть «похвалитися» перфоративного отит у дитячі роки.

Приглухуватість у дітей в 60-70% виникає в процесі ускладнень даної форми хвороби. У 80% дітей початкова стадія отиту пов’язана з ОРВІ . 5-7% отримали захворювання з іншими дитячими інфекціями.

Типи перфоративного отиту

Хвороба може проявлятися у двох видах:

Хронічний туботімпальний перфоративного отит — запалення слизової оболонки барабанної перетинки;

Хронічний епітімпано-антральний перфоративного отит — запалення кісточок і стінок барабанної перетинки.

Симптоми хвороби

Нічний час — найкращий період для прояву отиту. Найголовнішим ознакою буде біль у вушній раковині, яка постійно наростає. Протягом кількох днів тримається висока температура. Проявляється симптоматика інтоксикації — слабкість організму, блідий вид, швидка стомлюваність. Якщо запустити хворобу, то порожнину середнього вуха заповниться гноєм. Він може розірвати барабанну перетинку і витекти. Своєчасне втручання лікаря видалить запальний процес, біль вщухне і людина піде на поправку.

Провести якісну диференційовану діагностику можна в «Столичної Клініці». Перфоративного отит найчастіше плутають із зовнішнім гнійним отитом і фурункулом слухового проходу. Головною відмінністю є наявність гною, що випливає з порожнини середнього вуха, кондуктивна приглухуватість і наявність барабанної перетинки. Лікарі «Столичної Клініки» проводять діагностику наступних хвороб: дифузний отит, односторонній отит, отомікоз та ін

Проходження лікування перфоративного отиту у «Столичної Клініці»

Найкраще лікуватися під наглядом досвідченого ЛОРа в умовах стаціонару. Тільки в цьому випадку, можливо проведення таких процедур:

- Своєчасний парацентез з уколами антибіотиків внутрішньом’язово. Це дозволить полегшити біль і зупинити запалення;

- Проведення туалету вуха з розчином перекису водню не більше 3% і не рідше 3 разів на добу. Мета — вимити гній з вушної раковини;

- Закапування антибактеріальними і бактерицидними засобами, такими, як Діоксидин, левоміцетіновую спирт;

- Проведення фізіотерапії, масажів барабанної перетинки. Це допоможе гною швидше витекти;

- Закапування носа краплями, щоб очистити носоглотку від виділень з вуха.

Для успішного одужання в «Столичної Клініці» міста Києва, перед процедурами рекомендується пройти обстеження, здати аналіз крові. Можливо, так виявляться протипоказання до лікарських препаратів. А це важливо при лікуванні.

Кваліфікований і досвідчений лікар-оториноларинголог «Столичної Клініки» зможуть дати слушні поради, проконсультують по питаннях, що цікавлять, призначать курс лікування. З таким підходом хвороба піде в самі короткі терміни. Записуватися на прийом потрібно заздалегідь.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.