Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Пієлонефрит

Пієлонефрит — це неспецифічне інфекційно-запальне ураження перенхіми нирок. Стан потребує невідкладної медичної допомоги та постійний контроль лікаря уролога.

Записатися на прийом до лікаря-уролога в «Столичну Клініку» можна за контактними телефонами. Прийом проводиться за попереднім записом!

Причиною виникнення пієлонефриту може стати хронічний осередок інфекції, раніше перенесене захворювання нирок або передміхурової залози, камені, цукровий діабет, якась хвороба шлунково-кишкового тракту, наявність чужорідного тіла в сечових шляхах, вагітність, а також деякі лікарські препарати. Пройти ультразвукову діагностику нирок ви можете в «Столичної клініці» в Києві, своєчасно записавшись на обстеження.

Ускладнення пріелонефріта

Поширення інфекції пієлонефриту можливо при кровотоці з вогнищ інфекції, або по сечових шляхах або сечоводу. Але найчастіше пієлонефрит є наслідком нападів ниркової коліки або сечокам’яної хвороби . У зв’язку з тим, що захворюваність пієлонефритом виникає при певних особливостях будови сечівника, цим захворюванням страждають найчастіше жінки, досить часто пієлонефрит виникає і у вагітних у зв’язку зі зміною гормонального фону, також може виникнути і після вживання гормональних контрацептивів або при настанні менопаузи. Однак чоловіки не позбавлені від можливості захворювання пієлонефритом. Він, як правило, супроводжує такі захворювання, як аденома або рак передміхурової залози. Дуже часто хронічне захворювання пієлонефритом може призвести до хронічної артеріальної гіпертонії або ниркової недостатності.

Симптоми пієлонефриту

Розпізнати заздалегідь початок розвитку пієлонефриту практично неможливо, ця хвороба завжди приходить раптово. Супроводжується, як правило, пієлонефрит високою температурою, нездужанням, також хворі починають відчувати слабкість, головний біль , рясне потовиділення, іноді — нудоту і блювоту, а також болі в поперековому відділі. Якщо пієлонефрит не лікувати, він перейде в хронічний. Щоб цього не сталося, при перших же ознаках захворювання необхідно звернутися до лікаря, в Києві Вас якісно обстежує уролог в «Столичної клініки».

Відновлення нормального відтоку сечі з нирки дуже важливо при лікуванні пієлонефриту, як і зняття самого гострого запалення, проте найголовніше — знищення збудників захворювання, щоб не розвинувся хронічний пієлонефрит. Порушення відтоку сечі, а також супутні хронічні захворювання можуть викликати хронічний пієлонефрит. Його загострення може виникнути після гострого або вірусного захворювання. Треба знати, що хронічний пієлонефрит може бути просто вялотекущим запальним процесом в нирках. Поставити діагноз «хронічний пієлонефрит» вельми складно. Необхідно перевірити наявність захворювань нирок і сечостатевої системи у жінок, а у чоловіків — травм хребта, захворювань сечостатевих органів і сечового міхура.

При лікуванні хронічного пієлонефриту потрібно нормалізувати нирковий кровообіг і відтік сечі, проводити антибактеріальну терапію, підвищувати опірність організму. Для того щоб почати лікування хронічного пієлонефриту, зверніться в «Столичну клініку», розташовану в місті Києві. Для точної діагностики вам можуть запропонувати пройти ультразвукове дослідження сечового міхура, яєчників та інших органів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.