Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Плазмаферез

Плазмаферез — це процес видалення з організму заздалегідь розрахованого кількості плазми, що залежить від віку та ваги хворого, а також від самого захворювання, через якого проводиться дана процедура. Щоб пройти цю процедуру, запишіться до кваліфікованого лікаря в Києві.

Професіонали «Столичної клініки» за допомогою сучасного обладнання проведуть оздоровчі процедури, запропонують такі сучасні методики, як: кріотерапія, вакуумний масаж , гемодіаліз . Запишіться на прийом за контактними телефонами!

Принцип плазмаферезу в Києві полягає в тому, що у пацієнта забирається певна кількість крові, яка розділяться на клітинні елементи і плазму. Після чого, очищені клітини знову повертаються в організм, а плазма знищується. Обсяг вилученої плазми заміщається спеціальними кришталь або колоїдними розчинами.

Після проведення плазмаферезу, кров очищується від токсинів, отрут, солей, патологічних антитіл та інших шкідливих речовин, які можуть накопичуватися в організмі через перенесених захворювань, поганого харчування, зловживання алкогольними напоями та інших шкідливих звичок.

Процедура застосовується для лікування більше двохсот різних захворювань, а також в якості профілактики їх виникнення, для омолоджування і оздоровлення організму, збільшення тривалості життя і стимуляції імунітету. Показання до застосування цієї процедури постійно розширюються, що збільшує область дії плазмаферезу.

Лікувальна та профілактичної дія плазмаферезу досягається основними механізмами, яких налічується три:

1. Виведення з організму людини різних баластних і токсичних речовин;

2. Стимуляція імунітету організму;

3. Відновлення початкового стану крові. Вона стає менш в’язка, в результаті чого знижується ризик виникнення тромбів під час протікання ряду хронічних захворювань.

У профілактичних цілях плазмаферез в Києві використовується рідше, ніж у західних країнах, однак ситуація в цій сфері досить швидко змінюється. Якщо подивитися з точки зору економіки, то забезпечити профілактику захворювання набагато дешевше, ніж потім його лікувати, не кажучи вже про соціальну стороні даного питання. Завдяки тому, що з організму виводяться шкідливі речовини, досягається омолоджуючий ефект.

Рівень стану шкіри поліпшується, а також піднімається настрій і нормалізується самопочуття. В результаті стимуляції імунної системи, організм менш схильний виникнення різних вірусних та простудних захворювань.

Опис процедури плазмаферезу в «Столичної клініці»

 • Забирається кров з кровотоку;
 • Розділяється забрана кров на плазму і формені елементи;
 • Формені елементи повертаються назад після того, як були розведені зі спеціальним плазмозаменяющім розчином.

Підготовка до процедури плазмаферезу

Особливо підготовлятися до процедури не потрібно. Для того щоб плазмаферез був добре перенесений, рекомендується регулярно харчуватися здоровою їжею і досить відпочивати, як да процедури, так і після неї. Перед тим, як провести плазмаферез, лікар скаже, які із застосовуваних препаратів потрібно буде скасувати, а які залишити. Якщо плазмаферез проводиться в якості профілактики для запобігання появи вугрів і іншої висипки, то лікар може порадити пройти електрофорез , який допоможе побороти недугу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.