Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Полікістоз яєчників

Полікістоз яєчників є гормональним захворюванням у жінок різних вікових груп. Воно призводить до подальшого безпліддя внаслідок відсутності у жінок природної овуляції, оскільки яйцеклітина не може вийти з яєчника. Як і кіста жовтого тіла, полікістоз яєчників вважається результатом функціональних порушень, які пов’язані з появою в яйцеклітині домінантного фолікула. Полікістоз яєчників клінічно проявляється у вигляді цілого ряду порушень в організмі жінки. До них відносяться: збільшення розмірів яєчників, порушення менструального циклу, надлишкове поява волосся на тілі. Крім того, з’являється раптова надбавка у вазі, підвищення сальності волосся і поява прищів і вугрів.

Подібні первинні ознаки захворювання гінекологи з «Столичної клініки» в Києві вважають першим сигналом, коли треба звертатися до фахівців.

При поликистозе яєчників в прямій кишці базальна температура протягом всього менструального циклу завжди залишається незмінною. На деякий час полікістоз може проявити себе в результаті зміни клімату, можливі маткові кровотечі. У разі тривалої відсутності лікування полікістозу яєчників може вирости ризик розвитку такого захворювання, як рак молочної залози або матки. Всі ці ознаки полікістозу яєчників служать сигналом для звернення до лікаря. Наш досвід, підкріплений сучасним обладнанням і знанням ефективних методик, дозволяє допомогти пацієнткам, в кожному випадку домагаючись зцілення.

Розвиток полікістозу яєчників

В першу чергу полікістоз яєчників може розвинутися при порушеннях функцій, які регулюються органами нейроендокринної системи: яєчниками, надпочечниками, гіпоталамусом, гіпофізом і щитовидною залозою. В організмі до гормонального дисбалансу призводить збій у роботі нейроендокринної системи. В результаті полікістозу яєчників в кілька разів відбувається збільшення кількості чоловічих гормонів в організмі жінки. Крім того, додатковим поштовхом для розвитку полікістозу яєчників може бути спадкова схильність або стреси, різні перенесені жінкою простудні захворювання, наприклад, ангіна.

Діагностика недуги

Незважаючи на найсучасніше обладнання «Столичної клініки», полікістоз яєчників все-таки піддається діагностуванню не відразу. Наприклад, ультразвукові знімки можуть показати, що полікістозних яєчники знаходяться в нормі. Тож результати ультразвукового дослідження необхідно зіставляти з результатами інших досліджень, наприклад, гормональних. Правильне висновок може зробити лише фахівець-гінеколог. Слід виключити інші гінекологічні захворювання, як: альгодісмінорея, бартолініт і біль внизу живота унаслідок запалення яєчників. В «Столичної клініці» питання вирішується за допомогою найсучасніших комплексних діагностичних програм, які об’єднують в собі більше 20 найсучасніших форм досліджень.

Лікування полікістозу яєчників

У «Столичної клініці» лікування цієї недуги — комплексне. Для початку здійснюється протизапальна терапія придатків та інших органів з вогнищами запалення, щоб імунітет знову став повноцінним господарем становища в організмі жінки. Другий етап — це унікальна фізіотерапевтична система. Наостанок, для усунення причин полікістозу, гінекологи проводять нормалізацію роботи нейроендокринної системи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.