Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Поліпозний гайморит

Поліпозний гайморит — це захворювання гайморових придаткових пазух носа, яке супроводжується поліпознимі змінами слизової оболонки пазухи. Найбільш часто, захворювання одностороннє і протікає хронічно.

Запишіться на прийом до ЛОР лікаря, для діагностики і лікування поліпозно синуситу. Прийом в «Столичної Клініці» проводиться за попереднім записом!

В залежності від типу синуситу, найбільш часто зустрічається кістозно-поліпозно форма гаймориту, а так само гнійно-поліпозно форми. У ряді випадків, вони вимагають хірургічного лікування і тривалу медичну допомогу. Близько 15% випадків, без відповідного лікування, переходять у хронічну форму.

Симптоми

При гострому полипозном синуситі, підвищується температура, виникає біль під оком, в області вилиць. З’являється закладеність носа, головний біль , виділяється слиз зеленого кольору.

При хронічному перебігу, ночами турбує кашель, який важко чим небудь полегшити, хронічний нежить, захворювання очей (кон’юнктивіт, кератит).

У відмінності від катарального та алергічного гаймориту, є схильність до тривалого перебігу у періодами загострення і ремісії.

Причини

У нормі, гайморові пазухи відповідають за формування голосу, очищення повітря і естетичний вигляд людини. При різних захворюваннях носа та верхніх дихальних шляхів, у пазухах збираються надлишки слизу, в яких можуть розмножаться бактерії.

У випадку з поліпозний гайморитом, на тлі хронічного запалення або індивідуальних особливостей, формуються поліпозні зміни в слизовій оболонці носа.

Поштовхом до гострого процесу може послужити переохолодження, травма.

Лікування

У більшості випадків, піліпозний гайморит вимагає хірургічного втручання з метою повного лікування. Якщо проблема ще на початкових стадіях, можна обійтися консервативними методами, фізіотерапією і застосуванням деяких медикаментозних препаратів. Якщо Вам потрібна консультація ЛОР-лікаря в Києві , наші лікарі з радістю допоможуть вам.

Пацієнтам не слід самостійно призначати собі лікування або приймати антибіотики. Такий підхід може спровокувати ускладнення або хронізацію процесу.

Перед призначенням будь-якого лікування, потрібно встановити остаточний діагноз і провести повне обстеження.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.