Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Пресотерапія

Пресотерапія — це механічне дозований вплив на шкірний покрив стисненим повітрям, який подається крізь спеціальні корсети. Ця косметична процедура на сьогоднішній день вважається однією з найбільш ефективних і безпечних в боротьбі з багатьма захворюваннями.

Звертаючись за допомогою до косметологів «Столичної клініки» в Києві, ви можете розраховувати на кваліфіковану консультацію і допомогу досвідчених фахівців в питаннях корекції зморшок, вікових змін, епіляції і інших косметологічних процедур.

Основні показання до проведення пресотерапії

Представлена процедура сприяє:

 • Поліпшенню кровотоку і лімфотоку;
 • Корекції фігури;
 • Лікуванню хвороб вен нижніх кінцівок;
 • Лікування целюліту;
 • Реабілітації після перенесених тяжких операцій;
 • Зняттю набряків;
 • Підвищенню тонусу тіла;
 • Усунення хворобливих відчуттів після різних фізичних навантажень.

Процедура пресотерапії, характеризуючись щадним режимом впливу, показана тим, кому не дозволяється лімфодренаж за рахунок електростимуляції м’язової тканини, впливу ультразвуком, ручний масаж або електрофорез . За відсутності подібних протипоказань ця процедура навіть посилює ефект електростимуляції та ультразвукової терапії. Крім того, пресотерапія здатна переплітатися з різними методиками, такими як: термоліфтінга, омолодження шкіри, лікування целюліту і пр.

Сутність пресотерапії

У процесі виконання цієї процедури здійснюється виведення шкідливих речовин і зайвої кількості рідини з організму, відновлення водного балансу, що пояснюється приведенням у норму циркуляції міжклітинної рідини і лімфи. Устаткування для пресотерапії, в першу чергу, впливають на лімфатичну систему за допомогою стиснутого повітря, що надходить крізь спеціальні манжети. Тиск потоку регулюється комп’ютером.

У сучасній медицині сеанс пресотерапії застосовується в комплексному лікуванні та профілактиці стійкого м’язового напруження і варикозного розширення вен. Крім того, вона активно бореться з післяопераційними та посттравматичними набряками. Виконання прессотерапевтіческіх процедур в деяких ситуаціях надає можливість не допустити хірургічного втручання.

Крім цього, існують різні програми використання пресотерапії в реабілітації після проведення ліпосакції. При виникненні післяопераційних набряків ця методика є практично єдиним ефективним способом забезпечення екстреної допомоги.

Протипоказання до проведення процедури

Пресотерапія ніг заборонена для пацієнтів, у яких спостерігаються різноманітні інфекції (лімфангіт, рожістие запалення), тромбоз кровоносних судин, важкий артеріїт і ендартеріїт (третя і четверта стадії), гемофілія, серцева недостатність, ламкість судин. [/ Wapning]

Переваги пресотерапії

Проведення пресотерапії сприяє усуненню надлишкової міжтканинної рідини, гарантує ефективний дренаж вен, а також боротьбу з целюлітом. Варто відзначити, що вже після першої процедури ви відчуєте легкість та приємне тепло по всьому тілу. Зникнуть зайві сантиметри, шкіра стане підтягнутою і гладкою. Ви забудете про тяжкість в ногах і вечірньої втоми, а судинні незначні сіточки на них виявляться абсолютно непомітними. Завдяки цьому до вас повернеться прекрасний настрій, здоровий і спокійний сон, а також бадьорість духу. Загальний курс складає від десяти до п’ятнадцяти процедур з інтервалом в два-три дні.

Косметологи «Столичної клініки» проконсультують вас з усіх питань і призначать максимально ефективне лікування, яке забезпечить оптимальні результати всього за декілька процедур.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.