Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Причини больових синдромів і сучасні погляди на остеохондроз

Біль у попереку, попереково-крижовий радикуліт , люмбоішіалгія — це одні з найбільш частих скарг звернення до невропатолога . Найбільш часто, скарги виникають на тлі остеохондрозу . Згідно з медичною класифікацією, всі синдроми обледеніння в дорсопатии, які діляться на деформуючі дорсопатіі (сколіоз, патологічна постава, остеохондроз, грижі, спондилолістез), спондилопатії і не деформується дорсопатии.

Поняття дорсопатии досить обширне і його слід розділяти на більш вузькі синдромально діагнози: цервікалгія, ішіас, люмбаго з ішіас, торакалгий. Тим самим, згідно з міжнародною класифікацією, добре всім відомий остеохондроз позначений поняттям дорсопатии.

Спочатку, при медикаментозному лікуванні больових синдромів поперекового відділу хребта, слід пам’ятати про поділі медичної терапії на лікування компресійних і рефлекторних больових синдромів.

Рефлекторні синдроми виникають унаслідок дії на тканини «зачарованого кола». Подразнення рецепторів призводить до підвищеної афферентации і як наслідок патологічний гіпертонус м’язів. Тривале знаходження м’язів в тонусі, призводить до виникнення больових відчуттів, що сприяє замиканню рефлекторної дуги і формування хронічного больового синдрому.

Компресійні синдроми виникають у результаті безпосереднього здавлення нервових волокон. Ураження розвивається з безпосереднього стиснення, порушення кровообігу, з’являється запалення і формується набряк. Компресія виникає в результаті безпосереднього впливу екструзії міжхребцевого диска, гіпертрофії жовтої зв’язки, остеофітів, спондилолістезу і т.д.

Фактично, компресійна картина спостерігається лише у 2-5% випадків, у всіх інших випадках має місце рефлекторні реакцію.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.