Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Проктологія

Проктолог — це лікар, який проводить лікування і діагностику захворювань прямої кишки. В «Столичної клініці» вам завжди допоможуть підтримати своє здоров’я на належному рівні, запишіться на консультацію лікаря в Києві!

У цьому бурхливому пристрастями неосяжному світі, крім всіляких радощів, на кожному кроці вас можуть підстерігати і різні напасті, неприємності, «хворості», які спробують вибити вас із «сідла», підставивши вам зрадницьку підніжку. Однак людина в безкрайніх просторах всесвіту вважається, мабуть, самим досконалим думаючим організмом. Але через це і відкривається основна слабкість людського організму — зайва самовпевненість у власних силах і в можливостях свого, здавалося б, досконалого організму.

З давніх часів людина намагалася пізнати своє тіло, осягнути методи і способи допомоги своєму організму, якщо та чи інша «хворість» намагалася його здолати. Завдяки такому прагненню і з’явилися в ті далекі часи лікарі, які все своє життя осягали цей «досконалий» механізм — людське тіло. Але способи і методи тих часів грунтувалися лише на припущеннях, звичайних спостереженнях без конкретного аналізу того, що відбувається. Ті часи канули в століттях, залишивши нинішнім лікарям хорошу базу, яка до цих пір, незважаючи на свій первісний примітивний підхід, є основою всіх сучасних досягнень і відкриттів в галузі медицини.

Крім недуг всім звичних, про які всі говорять і всі знають, у всі часи існували й ті, про яких більшості неприємно говорити, оскільки вони зачіпають щось особисте, про що повинен знати тільки доктор і сам пацієнт. Незважаючи на абсурдність такого висловлювання, це відбувається насправді. Мова йде про таку стороні медицини, як проктологія. Лікар, що займається подібними «особистими» недугами, називається проктологом.

У медичній енциклопедії «проктологія, колопроктологія» — розділ клінічної медицини, яка вивчає хвороби прямої кишки і всілякі хірургічні захворювання інших відділів товстого кишечника.

Соромлива ставлення до цього людському недузі поширене повсюдно, в Києві — в тому числі. Але все стало мінятися в кращу сторону з появою на цьому «полі» таких сучасних «гравців» як сучасні медичні центри, до яких однозначно можна віднести і «Столичну клініку». Тут проводять всі відомі види діагностики органів людського тіла, варто лише записатися на прийом до лікаря.

Симптоми для негайного звернення до проктолога:

 • Почуття якогось дискомфорту в районі анального каналу;
 • Будь-які труднощі в процесі спорожнення кишечника;
 • Кровотечі з анального каналу будь-якої інтенсивності;
 • Виділення різного роду слизу з анального каналу;
 • Постійна сверблячка в районі ануса;
 • Болі при дефекації.

Ласкаво просимо в «Столичну клініку» в Києві!

Ніхто вас не примушує терпіти страждання, біль і дискомфорт, що заподіюються хворобою. У тому випадку, якщо перепоною для необхідного відвідування проктолога є почуття страху і сором’язливість, то їх потрібно відразу ж відкинути. Всі ми — цивілізовані люди, які прекрасно розуміють, що ми для лікаря — насамперед пацієнти, яким просто потрібна кваліфікована медична допомога. Різні проктологічні захворювання вашому якістю життя і здоров’ю завдають значної шкоди. Тому чим довше ви будете відкладати візит до лікаря-проктолога, тим менше реальна можливість вилікувати недугу за допомогою простих і легко переносите методів (так званої, амбулаторної проктології) і відповідно, вище ризик використовувати найрадикальнішу методику лікування — це лягти «під ніж» хірурга .

Не варто зневірятися, впадати в істерику, замикатися в собі зі своїми делікатними проблемами. Краще звернутися до фахівців, які володіють не просто спеціальними навичками і методами діагностики різноманітних захворювань, а ще й підібрати найбільш відповідний спосіб лікування.

Методи діагностики захворювань товстої кишки

На жаль, але це правда, що абсолютно будь-які маніпуляції в районі прямої кишки навряд чи зможуть доставити хоч якесь задоволення хворій людині. Найчастіше, доводиться всередину вводити різні прилади для діагностики захворювання. Швидше за все, вам буде набагато спокійніше, якщо ви станете повністю розуміти, в чому ж особливість дослідження і яким чином воно буде проводитись. Сьогодні лікар-проктолог володіє досить великим арсеналом всіляких діагностичних прийомів, які дозволяють проводити саме точне дослідження захворювань товстого кишечника пацієнта.

До таких діагностичних методів у колопроктології відносяться ректальні НЕ інструментальні та інструментальні способи обстеження, бактеріологічні аналізи, фізіологічні та рентгенологічні обстеження і т.п.

Основні діагностичні методи в колопроктології:

 • Аноскопія;
 • Колоноскопія ;
 • Пальцеве ректальне дослідження;
 • Ректороманоскопія ;
 • Аналіз крові та калу;
 • Дослідження видільної функції;
 • Іригоскопія;
 • Біопсія слизової кишечника;
 • ДНК-діагностика;
 • Дослідження рухової функції;
 • Копрологіческое дослідження.

Комплексне обстеження — запорука успіху в боротьбі з будь-яким недугою!

Ні для кого не буде секретом, що існує цілий ряд факторів, що впливають на появу і подальше несприятливий розвиток вищеописаного недуги. Тому найбільш оптимальним рішенням будь-якого питання, не тільки пов’язаного з проктології, є комплексне обстеження, спрямоване на пошук і усунення причин, що викликали появу того чи іншої недуги. Завдяки найсучаснішому обладнанню в « Столичної клініці »і висококваліфікованому персоналу, є можливість провести УЗД печінки , жовчного міхура або інших органів черевної порожнини. Пам’ятайте, тільки ваша наполегливість і терпіння, а з ними допомогу висококваліфікованих лікарів дозволять вилікуватися вам повністю від більшості недуг.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.