Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Ректороманоскопія

Ректороманоскопія — це процедура огляду слизової оболонки прямої і сигмоподібної кишок за допомогою використання таких приладів, як ректороманоскоп і ректоскоп, а також пальцеве обстеження анального каналу.

Для того щоб своєчасно отримати кваліфіковану допомогу у Києві, запишіться на прийом та діагностику в «Столичну клініку» за наведеними контактними телефонами.

Додатково можна пройти й інші сучасні обстеження, як: спермограма , ЕКГ, кольпоскопія , для освітлення повної картини стану організму.

Ректороманоскопію в Києві потрібно проводити людям, страждаючим порушеннями стільця, а також болями в нижній частині живота, в промежині, випаданням прямої кишки під час дефекації, сверблячкою в анальному отворі і виділенням звідти слизу, гною, крові. Зразок для дослідження можна отримати за допомогою спеціальних біопсійної щипців, щітки, стерильного тампона або ж під час такої процедури, як колоноскопія . До ускладнень ректороманоскопії можна віднести кровотеча, в окремих випадках — перфорацію.

Для чого виконується ректороманоскопія?

Все частіше дана процедура виконується в якості профілактичних заходів по ранній діагностиці різних злоякісних новоутворень в кишечнику. Люди, вік яких перевищує сорок років, повинні, за рекомендаціями лікарів у Києві, робити ректороманоскопію не рідше одного разу на рік.

Як проводиться ректороманоскопія?

Ця процедура проводиться, зазвичай, після того, як кишечник буде відповідно підготовлений за допомогою спеціальних очисних клізм і препаратів, що дозволить оглянути частину сигмовидної і всю пряму кишку. Перед тим, як приступити до ректороманоскопії, обов’язково роблять огляд області заднього проходу, а також пальцеве ректальне обстеження. У таких випадках легко виявляються такі захворювання, як дерматит, анальна екзема, кондилома, періанальний тромбоз, зовнішні отвори нориць, поліпи, пухлини і випадання прямої кишки.

Проведення ректороманоскопії

Процес звичайно проводиться в положенні, коли пацієнт стає на карачки з упором на коліна й лікті. У задній прохід вводиться ректоскоп, який зовні дуже схожий на аноскоп. Він являє собою невеликий металевий циліндр, який забезпечений оптикою і спеціальною системою підсвічування, проте довжина його більше аноскопа і досягає тридцяти п’яти сантиметрів. Даний прилад поступово просувають всередину, супроводжуючи просування помірною подачею повітря для того, щоб розправити кишку для просвіту. Після того, як віддаляється зовнішня оболонка ректоскопа, його направляють вгору до сигмовидній кишці. Потім, акуратним круговим рухом він виводиться з просвіту кишки, в процесі чого продовжується безупинний огляд її стінок.

Протипоказання

Протипоказань до ректороманоскопії практично немає. Якщо немає гострої необхідності, то не варто проводити процедуру при серцевій декомпенсації, загальному важкому стані, зменшенні просвіту клапана анального отвору і прямої кишки, сильних запальних процесах поряд із заднім проходом (краще всього проводити обстеження після того, як запалення спаде). Обстеження супроводжується неприємними відчуттями, які все ж таки не настільки болючі, щоб відмовлятися від ректороманоскопії. Лікарі «Столичної клініки» проведуть обстеження коректно і акуратно, з мінімумом неприємних моментів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.