Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Розтяжки на грудях при вагітності, методи лікування

Розтяжки на грудях (мед. назва: стрії) — це дефект шкіри у вигляді смужок рубцевої тканини в області грудної залози. Такі розтяжки зазвичай виникають при першій вагітності.

Пройти лазерне лікування розтяжок на грудях можна в «Столичної Клініці» м. Київ. Прийом дерматолога проводиться за попереднім записом.

Причини виникнення розтяжок на грудях

Розтяжки при вагітності виникають в результаті швидкого збільшення обсягів жіночого організму і повільного поста шарів дерми. Сприяють утворенню розтяжок гормональні перебудови, які відбуваються в організмі вагітної, а також генетична схильність.

Зазвичай дефект утворюється в 3-му триместрі або в період годування груддю. Спочатку розтяжки синього або червоного кольору утворюються внизу молочної залози. Без належного догляду, їх кількість може збільшуватися. У місці появи стрий, шкіра більш м’яка, з провалами.

Як боротися з розтяжками під час вагітності

В даний час, найбільш ефективні лазерні методи лікування, в тому числі лазерне шліфування, пілінг і т.д. При появі нових розтяжок, в «Столичної Клініці» призначають мезотерапію. Процедури спрямовані на знебарвлення рубців, зменшення шкірних дефектів.

При правильному підході, можна зупинити утворення нових розтяжок і зменшити прояви наявних. До лікування слід підходити комплексно.

Як прибрати розтяжки на грудях повністю?!

На жаль, прибрати повністю розтяжки можна далеко не завжди. Чим раніше жінка звертається до фахівця, тим кращих результатів можна добитися від лікування. У процесі утворення розтяжок бере участь сполучна тканина, яку повністю видалити можна лише хірургічним шляхом.

Поліпшити естетичний стан молочних залоз можна за допомогою цілого ряду медичних послуг та спеціальних заходів. Починаючи від сертифікованої косметики, яка трохи поліпшить відтінок шкіри і закінчуючи цілими лазерними комплексами. Надалі не рекомендується опромінювати проблемні ділянки шкіри під ультрафіолетом під прямими сонячними променями або в соляріях.

Лазерні технології успішно застосовуються в косметології для лікування целюліту, гемангіом, судинних сіточок і шрамів.

Унікальність методики полягає у використанні надсучасної лазерної установки, яка не опромінює здорові тканини і цілеспрямовано діє на розтяжки.

Запишіться на прийом до дерматолога, для видалення розтяжок на грудях при вагітності в «Столичної Клініці». Прийом проводиться за попереднім записом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.