Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Розтяжки на тілі, шкірі

Розтяжки на тілі (мед. назва: стрії) — це дефект шкіри у вигляді смужок рубцевої тканини на шкірі. Такі розтяжки зазвичай виникають в підлітковому віці, при вагітності або при різкому наборі ваги.

Пройти лазерне лікування розтяжок на тілі можна в «Столичної Клініці» м. Київ. Прийом дерматолога проводиться за попереднім записом.

Причини виникнення розтяжок на шкірі тіла

Розтяжки виникають в результаті швидкого збільшення обсягів організму і повільного поста шарів дерми. Сприяють утворенню розтяжок гормональні перебудови, які відбуваються в організмі людини, а також генетична схильність.

Досить часто, рубці з’являються при вагітності, збільшенні обсягів організму (ожиріння, бодібілдинг). Механізм утворення полягає в недостатньому синтезі колагену і еластину, що приводить до розривів дерми і заповнення цих ділянок сполучною тканиною.

Утворитися такі дефекти можуть практично в будь-якій ділянці тіла, але переважно в областях скупчення жирової тканини. Найбільш часті розташування стрий:

 • Розтяжки на сідницях, попі, на стегнах;
 • Розтяжки після вагітності в області живота;
 • Розтяжки на ногах;
 • Розтяжки на спині;
 • Набагато рідше, розтяжки утворюються в паху, шиї.

Якщо проблема утворилася без видимих на те причин, потрібно виключити тяжкі ендокринні захворювання, проблеми з наднирковими.

«Столична Клініка». Ефективне лікування розтяжок в Києві

В даний час, найбільш ефективні лазерні технології лікування розтяжок, в тому числі лазерне шліфування, пілінг, мікродермабразія, масаж, спеціальна косметика і т.д. При появі нових розтяжок, в «Столичної Клініці» призначають комплексну мезотерапію. Процедури спрямовані на знебарвлення рубців, зменшення шкірних дефектів і гальмування процесів. Через лікування, у пацієнтів спостерігається омолодження шкіри і поліпшення естетичних показників проблемної ділянки.

При правильному підході, можна зупинити утворення нових розтяжок і зменшити прояви наявних. До лікування слід підходити комплексно і дотримуватися ряду правил по догляду.

Як прибрати розтяжки на шкірі повністю?!

На жаль, прибрати повністю розтяжки можна далеко не завжди. Чим раніше пацієнт звертається до фахівця, тим кращих результатів можна добитися від лікування. У процесі утворення розтяжок бере участь сполучна тканина, яку повністю видалити можна лише хірургічним шляхом.

Особливу увагу заслуговують підліткові розтяжки, боротися з якими потрібно при перших проявах.

Поліпшити естетичний стан шкіри можна за допомогою цілого ряду медичних послуг та спеціальних заходів. Починаючи від сертифікованої косметики, яка трохи поліпшить відтінок шкіри і закінчуючи цілими лазерними комплексами. Надалі не рекомендується опромінювати проблемні ділянки шкіри під ультрафіолетом під прямими сонячними променями або в соляріях.

Лазерні технології успішно застосовуються в косметології для лікування рубців, видалення гемангіом, судинних сіточок і т.д.

Унікальність методики полягає у використанні надсучасної лазерної установки, яка не опромінює здорові тканини і цілеспрямовано діє на розтяжки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.