Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Сальпінгіт

Сальпінгіт вважається досить поширеним захворюванням, яке вражає у жінок органи малого таза, що супроводжується початком запальних процесів у маткових труб. У більшості випадків ця проблема може поєднуватися з оофоритом або запаленням яєчників. Крім того, ця хвороба може мати двох-і односторонній характер.

Для отримання кваліфікованих консультацій з питань сальпінгіту, Ви можете записати на прийом до досвідченому гінеколога в «Столичної клініці» в Києві.

Сальпінгіт. Основні причини

Поява цього захворювання може бути викликане різноманітними причинами. Серед інфекцій, які здатні його спровокувати, слід зазначити стрептококову і стафілококову, протеї, кишкову паличку, трихомонади, гонококи і збудників туберкульозу, а також грибки, хламідії і віруси. Крім інфекції, розвиток хвороби може бути викликано штучним або мимовільним абортом, родовим процесом або менструальними кровотечами. У деяких ситуаціях сальпінгіт починається в результаті хронічного запалення придатків матки.

При сальпингите поширення запалення починається з погіршення стану слизових оболонок матки. Надалі процес продовжує поступово охоплювати м’язовий шар маткових труб. У разі відсутності належного лікування запалення викликає спайкові процеси в трубах матки, як результаті — непрохідність. У маткових трубах спайки істотно ускладнюють появу вагітності або роблять її повністю неможливою. Слід зауважити, що відновлення прохідності являє собою неймовірно складну процедуру, яка забирає значну кількість вільного часу і зусиль.

Симптоми сальпінгіту

Це захворювання відрізняється декількома стадіями розвитку: підгостра, гостра і хронічна. Для кожної з них характерні хворобливі відчуття внизу живота, що супроводжуються підвищенням температури тіла. Варто врахувати, що біль може посилюватися в процесі статевого акту, хворий може відчувати проблеми при сечовипусканні. Також спостерігаються рясні виділення з вмістом гною. У разі хронічного захворювання для сальпінгіту властиво поява сактосальпинкса (запальних мішечкуваті формувань). Однак у результаті нестачі клінічних симптомів діагностика цього захворювання є проблематичною. Більшість ознак збігаються з симптомами позаматкової вагітності і апендициту.

Лікування сальпінгіту

Призначення лікувальні заходів в «Столичної клініці» в Києві здійснюється відповідно до встановленої причиною захворювання і етапом, на якому розташовується запальний процес. Досвідчені гінекологи враховують при цьому індивідуальні особливості пацієнта, а також його переносимість ліків. Варто відзначити, що збудники сальпінгіту досить часто вважаються стійкими відносно антибактеріальних поширених препаратів. Для гострого етапу захворювання пацієнту може бути прописано стаціонарне лікування, що супроводжується призначенням сульфаніламідних і антибактеріальних препаратів, анальгетиків, хлориду кальцію, прикладання холоду на живіт, а також постільний режим. Крім того, в підгострій стадії хвороби ефективно себе зарекомендувало фізіотерапевтичне лікування. У разі якщо у жінки спостерігається хронічна форма сальпінгіту, то їй призначається бальнеолікування і фізіотерапія. Якщо мається збільшення придатків матки, то консервативне лікування навряд чи забезпечить позитивну динаміку, відповідно, може знадобитися хірургічне втручання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.