Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Сечокам’яна хвороба

Сечокам’яна хвороба — це захворювання, пов’язане з сечостатевим трактом, воно характеризується утворенням каменів в нирках, а також і в інших органах всій сечовидільної системи. Це захворювання найбільш поширене в урології . Якщо у вас з’явилися підозри на те, що ви хворі саме такою хворобою, зверніться в «Столичну клініку».

У клініці веде прийом досвідчений лікар уролог, а також є сучасне діагностичне обладнання. Прийом проводиться за попереднім записом!

Причин виникнення сечокам’яної хвороби існує декілька:

 • камені є результатом випадання в осад різних солей з перенасиченої сечі;
 • порушена функція захисних колоїдів в сечі, які повинні утримувати солі в розчиненому стані;
 • порушені обмінні процеси в організмі.

Також розвитку даної хвороби сприяють певні географічні і кліматичні чинники (жаркий клімат і сильне потовиділення збільшують концентрацію певних солей; жорстка вода з підвищеним вмістом у ній солей; кисла, гостра їжа).

Якщо дивитися на вікові особливості, то сечокам’яна хвороба може з’явитися в людей будь-якого віку. Люди похилого віку, а також діти найчастіше звертаються в нашу клініку в м. Києві, після чого у них виявляються камені в сечовому міхурі, проте в нирках і сечоводі рідше бувають камені у цієї вікової групи населення.

Діагностика сечокам’яної хвороби

У більшості випадків діагностика даного захворювання грунтується на скаргах пацієнта: присутність болю, нападів ниркової коліки, гематурії. При пальпації виникають болі, після чого і виявляються перші ознаки ураження сечовивідних шляхів або ж нирок. В результаті аналізу крові виявляється л ейкоцітоз, збільшено ШОЕ, а при аналізі сечі — кристали солей, невелика кількість білка, свіжі еритроцити, поодинокі циліндри.

Основним методом при діагностуванні сечокам’яної хвороби є рентгенологічне дослідження, а також УЗД. Найпоширеніший метод рентгенологічного дослідження — це оглядова урографія, яка охоплює всю область сечовивідних шляхів і нирок з обох сторін. Такий метод допомагає виділити, як величину і форму каменя, так і його локалізацію. Проте варто зауважити, що не всі камені дають тінь на такому знімку, іноді тінь може давати камінь жовчного міхура або інше чужорідне тіло. Саме з цієї причини, щоб точно дізнатися, чи відноситься ця тінь до сечового міхура, проводиться екскреторна урографія, яка також допомагає дізнатися анатомно-функціональний стан нирок та розташування даного конкременту.

Лікаря уролога належить максимально точно поставити діагноз і виключити такі захворювання як ниркова колька, простатит або уретрит .

Лікування сечокам’яної хвороби

Лікування цього захворювання зазвичай проводиться оперативним або консервативним методом. Але на цьому методи лікування не закінчуються, в нашій клініці доступні самі новітні лазерні методики та сучасні погляди на методи. Вибір в більшій мірі залежить від великої кількості причин: вік, загальний стан пацієнта, величина і розташування каменю, його склад і форма. Саме тому, щоб вибрати найбільш ефективний метод, лікування повинен проводити професійний лікар.

Звернувшись до фахівців «Столичної клініки», що розташовується в м. Києві, ви зможете пройти ультразвукову діагностику печінки, жовчного і сечового міхура швидко і коректно, отримати консультацію уролога і отримати належне лікування. Прийом урологом проводиться за попереднім записом за контактними телефонами!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.