Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Середній отит

Середній отит — це запалення слизової оболонки вуха, середнього вуха. Проявляється болем у вусі, погіршенням слуху, якщо не застосовувати лікування настає ускладнення — гнійний отит.

Від якості медичної допомоги залежить одужання і відновлення слухових функцій. Саме таку якісну медичну допомогу пропонує «Столична клініка» в Києві. Прийом веде кваліфікований лікар ЛОР , діагностика проводиться за допомогою сучасного обладнання. Записатися до ЛОРа можна по телефону.

Слід своєчасно звернутися до ЛОР лікаря, лікуючого дане захворювання. Провівши огляд, доктор не тільки призначить правильне лікування ліками та відповідні процедури — він допоможе зрозуміти причину захворювання і знайде спосіб її усунення.

Частіше запаленням середнім отитом хворіють діти. У дітей отит, особливо у немовлят, небезпечний він через ускладнення.
Саме через особливості будови, дитяче вухо схильне до появи інфекції, і майже 90% дітей до семи років вже перехворіли отитом.

Різновиди середнього отиту

Середній отит буває декількох типів. Отит при вагітності, відмінний від посттравматичного отиту, двосторонній отит відрізняється від однобічного, зовнішній отит від гнійного. Від правильного діагнозу залежить подальше лікування і відновлення слухових функцій.

Основні симптоми хвороби

При середнім отиті спостерігаються наступні симптоми: у вусі гостра стріляючий біль, спостерігається погіршення слуху, температура тіла підвищується. Через два-три дні з моменту захворювання з вуха з’являється гнійне виділення, болі дещо зменшуються, це допомагає визначити гнійний отит. Саме гній утворює в барабанної перетинки отвір (перфорацію).

Виділення з вуха сукровиці свідчать про бульозної отиті, перфорації немає — відбувається самовскритіе бульбашок на перетинці. Гострий тубоотіт викликає інфекція. Потрапляючи в слухову трубку, інфекція викликає закладеність вуха, слух погіршується. Триваючі порушення і запальний процес викликають скупчення рідини, розвивається ексудативний отит. Єдиним симптомом, що вказує на ексудативний отит, служить зниження слуху. Якщо не проводити лікування, з’являються рубці і спайки — він переходить у хронічний адгезивний отит.

Дуже важлива диференціальна діагностика, лікар повинен вивчити історію захворювання, симптоми, провести попередній огляд хворого та лабораторні дослідження.

Лікування середнього отиту

У процесі лікування середнього отиту вдається зняти запальний процес, нормалізує дихання носом, відновити функції середнього вуха. Для скорочення термінів лікування, зменшення болю при гострому отиті роблять високоефективну блокаду — уколи тонкою голкою, здійснюють лікування лазеро-і магнітотерапія, ультразвуком. Процедура сприяє до розсмоктування ексудату.

Діагностику середнього отиту у «Столичної клініці» проводять за допомогою оториноларингологічній обстеження. Для більш точного визначення типу отиту застосовують ендоскопічне обладнання — спеціальну відеокамеру. Камера дозволяє точніше проводити діагностику барабанної перетинки, інформація виводиться на монітор, можна робити знімки, що дозволяють згодом відслідковувати динаміку лікування. Застосовують аудіометр та тімпанометр, прилади допомагають оцінити ступінь захворювання, рухливість слуховий системи, параметри відновлення слуху.

Важливо пам’ятати — не варто займатися самолікуванням! Лікування кожного з перерахованих видів середнього отиту передбачає певне лікування і процедури. Краще звернутися до кваліфікованого отоларнгологу з «Столичної клініки» Києва, він призначить правильне лікування, допоможе подолати захворювання в найкоротші терміни. Прийом проводиться за попереднім записом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.