Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Симптоми геморою

Симптоми геморою — освіту варикозно розширених вузлів і кровотеча з прямої кишки — це основні ознаки, які супроводжують захворювання.

При появі цих симптомів пацієнт не повинен займатися самолікуванням сумнівними народними засобами, необхідно терміново звернутися за допомогою до проктолога .

Своєчасно розпочате лікування допоможе уникнути серйозних ускладнень і дозволить безопераційним методом позбутися від геморою.

У «Столичної клініці» Києва прийом ведуть досвідчені фахівці-проктологи. Записатися на консультацію можна за телефоном.

Розглянемо основні симптоми геморою.

Відчуття тяжкості — у пацієнта може виникнути відчуття тяжкості в паху, чужорідного тіла в задньому проході. Це виникає через набряклості і набрякання гемороїдальних вузлів, переповнених кров’ю.

Роздратування шкіри — свербіж, печіння в області ануса виникають при ерозії стінок варикозних вузлів і кровотечах, також при запаленні з анального каналу бувають виділення, які призводять до подразнення слизової оболонки ануса і шкіри промежини.

Кровотечі — зазвичай виникає після акту дефекації, може спостерігатися домішки крові в калових масах. Це обумовлено тим, що при застої крові в гемороїдальних вузлах порушується постачання киснем венозних стінок, тривалий переповнення кров’ю розтягує стінки судин, деформація призводить до утворення вузлів, тріщин і розривів. Звідси і кровотечі. При геморої кров’яні виділення з прямої кишки з’являються тільки до, вчасно або після дефекації. Кровотечі можуть бути рясними, що призводить до розвитку анемії.

Пацієнтам потрібно пам’ятати, що кров з анального отвору може бути не тільки симптомом геморою, але і ознакою злоякісних пухлин кишечника. Але поставити діагноз може тільки проктолог.

Випадання вузлів — часто виникає під час дефекації, особливо під час напруження, тривалого паління або читання в туалеті. До стінок анального каналу варикозно розширені гемороїдальні вузли прикріплені сполучною тканиною, яка при дистрофічних процесах розтягується, зміщуючи вузли до анального отвору. Через це і відбувається випадання вузлів.

На першій стадії захворювання вузли не випадають. На другій — вузли виходять назовні під час дефекації, але після втягуються. Під час третьої стадії вузли доводиться вправляти в анальний канал самостійно. На четвертій стадії геморою вузли випадають навіть при чханні, не кажучи вже про фізичному навантаженні, вправити їх вже не вдається.

Болі в задньому проході — виникають при дефекації, при ходьбі та сидінні. Це характерна ознака нападу гострого геморою, при якому ущемляється гемороїдальних вузол. Навколо анального отвору розташовується багато нервових рецепторів, тиск на них викликає розпираючий біль, який посилюється під час дефекації. У пацієнта виникає страх перед відвідуванням туалету. Біль стає такою нестерпною, що хворий не може сидіти і ходити.

Хворобливість вузлів — при виникненні тромбозу гемороїдальні шишки набухають, збільшуються до 2 см, стають щільними, темно-фіолетового кольору, при їх пальпації виникає гострий біль.

Симптоми хронічного геморою

Першими ознаками захворювання стають свербіж і відчуття дискомфорту в задньому проході, підвищена зволоження навколо анального отвору. Через кілька місяців можуть з’явитися незначні цівки червоної крові наприкінці дефекації. Протягом цього початкового періоду геморою, який може тривати кілька років, у пацієнтів практично не виникає скарг і болю, тому вони рідко звертаються за допомогою до проктолога.

Але захворювання продовжує прогресувати, через збільшення вузлів при проходженні калових маса болі в задньому проході посилюються, кровотечі стають все інтенсивніше.

Симптоми гострого геморою

Захворювання характеризується загостренням хронічного геморою, при якому виникає тромбоз — згустки крові в гемороїдальних вузлах. Вони викликають біль в анальному каналі і всієї промежини, вузли збільшуються і стають щільними. У пацієнта піднімається температура. Виникає набряклість і почервоніння ануса.

У цей період захворювання можуть розвинутися ускладнення — запалення вузлів і підшкірної клітковини навколо них. Необхідна термінова допомога проктолога, тому як може статися рясна крововтрата, гнійне запалення, некроз тканин і зараження крові.

Кваліфікована допомога проктологів «Столичної клініки» допоможе пацієнтам уникнути ускладнень і допоможе впоратися з гемороєм безопераційним методом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.