Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Склеродермія

Склеродермія або склеродерма — це незвичайна форма артриту, при якій відбувається, так зване «затвердіння шкіри», одне з головних проявів при цій недузі. Інакше склеродермія являє собою дифузну хворобу сполучної тканини, коли в окремих ділянках шкіри відкладається рубцева тканина. У період поширення процесу така рубцева тканина з’являється як в шкірі, так і в опорно-руховому апараті, а також травному тракті, легенях, нирках і серці.

З цією, на перший погляд, дивною хворобою дерматологи «Столичної клініки» в Києві справляються гідно, завдяки багаторічному досвіду і наявності сучасної апаратури. Варто тільки записатися на прийом до дерматолога, щоб почати ефективно вирішувати проблему.

Тут же можна пройти лікування демодекозу і себореї , видалення бородавок .

Існує дві основні форми захворювання, обмежена і системна

Системна форма склеродермії ділиться ще на дві форми — обмежений системний склероз і поширений системний склероз. При системному склерозі склеродерма відбувається обширне ураження шкіри і різних систем тіла (стравоходу, суглобів, кишечника, легень, серця і нирок). Дифузна форма — це системний склероз зі змінами шкіри під множинних частинах тіла, при якому шкіра стає щільною, глянсовою, що нагадує слонову кістку.

Дерматології до кінця не відомі причини склеродермії, проте вона поширена в багатьох країнах, проявляється в будь-якому віці — починаючи від немовляти і закінчуючи літніми людьми. У 4 рази частіше склеродермія зустрічається у жінок, ніж у чоловіків, і частота її виникнення зростає з віком в обох підлогах. Дерматологи припускають, що захворювання може мати в основі появи генетичну схильність. Незважаючи на те, що склеродермія досить рідко зустрічається, вона має більше поширення, ніж розсіяний склероз, м’язова дистрофія або безліч інших добре відомих недуг.

Лікування склеродермії

Дерматологи на сьогоднішній день не мають якого-небудь специфічного лікування склеродермії, проте існує безліч методик, здатних управляти фіброзом внутрішніх органів і шкіри, допомагаючи в управлінні симптомами хвороби. В «Столичної клініці» в Києві пацієнти отримують спеціальний догляд, щоб захистити обличчя, вуха і руки від холоду або ж надмірного кондиціонування. Крім цього в лікування входить особливе харчування на основі збалансованої дієти. При цьому відбувається відмова від куріння і алкоголю, уникнення перевтоми, підтримка нормальної ваги. Крім того, дерматологи застосовують загальнозміцнюючі і протизапальні засоби, які дозволяють відновлювати уражені ділянки опорно-рухового апарату. У разі наявності осередкової інфекції прописується курс сучасних антибіотиків.

Якщо помітили у себе або близьких небудь неприємні симптоми, слід записатися до лікаря-дерматолога. Самостійні спроби лікування склеродермії робити не слід, оскільки ви можете просто погіршити перебіг хвороби. Пам’ятаєте, чим раніше ви потрапите до фахівця-дерматолога, тим більше шанс, що хвороба вдасться локалізувати.

Що ж може зробити дерматолог? Він проведе ретельний огляд, після якого призначить необхідні заходи діагностики (біохімічний аналіз крові, загальний аналіз крові, рентгенографію уражених суглобів і грудної клітки, ЕКГ ). На підставі проведеної діагностики лікар-дерматолог призначить необхідні заходи з лікування цієї недуги.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.