Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Скринінгове УЗД

Тільки гарний настрій, ніяких черг і приємні новості.Безопасность передусім!

Скринінгові ультразвукові дослідження в останнє десятиліття стали одним з найголовніших в акушерстві та гінекології .

Скринінг в перекладі з англійського слова «screening» означає просіювання. У медицині ж даний термін визначається, як масове обстеження населення для виявлення серед них осіб з патологією.

Пройти УЗД при вагітності можна звернувшись до фахівців «Столичної Клініки». Прийом проводиться за попереднім записом!

 

Скринінгове обстеження вагітних проводять для ранньої діагностики захворювань плоду, а так само схильності до них, що є важливою умовою для своєчасного надання медичної допомоги.

Ультразвукове дослідження є абсолютно нешкідливим для вагітної жінки і плоду. Ембріон в процесі перевірки не піддається стресу. Донині не встановлено випадки з негативним результатом після скринінгового УЗД.

Перше ультразвукове дослідження доцільно проводити при двотижневої затримки менструального циклу. На даній стадії визначається наявність вагітності, розвиток плоду в матці. Серцебиття ембріона можна побачити лише на п’ятому тижні вагітності. Відсутність серцебиття при 6-ти тижневому терміні свідчить про наявність факту завмерлої вагітності.

За Наказом Міністерства охорони здоров’я, перше скринінгове дослідження плоду здійснюється в 10-14 тижневому терміні. Головним завданням дослідження є підтвердження того, що плід живий, шляхом вимірювання його серцебиття.

Друге скринінгове дослідження плоду проводиться при терміні 20-24 тижнів. Основним завданням є визначення можливих пороків і ознак ускладненого перебігу вагітності. При виявленні патологій необхідно виключити вади і маркери хромосомних хвороб.

Третє скринінгове УЗД проводять в 32-34-х тижневому терміні. Головне завдання останнього дослідження — це оцінка темпів росту плода, визначення його пропорцій. Так само встановлюється кількість навколоплідних вод і стан плаценти. Можна сказати, що останнє дослідження проводиться для діагностики можливих проблем і при необхідності провести дбайливе родсразрешеніе для збереження життя і здоров’я дитині.

Безпосередньо перед пологами ультразвукове дослідження проводиться лише у виняткових випадках. До таких відноситься ускладнений перебіг вагітності.

Скринінгове ультразвукове дослідження в даний час є найсучаснішим методом діагностики. Воно не представляє ніякої небезпеки життю та здоров’ю плоду, що розвивається і матері. Підготовка до УЗД не включає ніяких складних процедур.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.