Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Способи лікування геморою

Способи лікування геморою поділяються на консервативні (медикаментозні), малоінвазивні (безопераційні) та хірургічні. У сучасній проктології для усунення геморою використовуються новітні методики, які дозволяють безболісно для пацієнта позбавитися від захворювання.

Визначає метод лікування лікар-проктолог, з урахуванням ступеня геморою та наявності супутніх захворювань. Дізнатися подробиці про лікування геморою можна у кваліфікованих фахівців «Столичної клініки» Києва. Запис на консультацію ведеться по телефону.

Консервативні методи лікування

Прийом лікарських препаратів — для зняття хворобливих симптомів геморою призначаються мазі місцевого застосування, ректальні свічки. Ці препарати діють комплексно, дозволяючи зняти набряклість тканин, зменшити біль і свербіж, а також нормалізувати кровопостачання, що допоможе розсмоктуванню тромбів в гемороїдальних вузлах. Щоб підвищити ефективність місцевих препаратів, призначають венотонізуючу засоби, які перешкоджають згущення крові, покращують тонус судин, щоб не утворилися тромби.

Для пацієнта важливо не займатися самолікуванням, купуючи ліки самостійно. Медикаменти повинен призначити лікар, після огляду пацієнта і точного діагностування. Тому як такі симптоми геморою, як кровотечі і біль при дефекації можуть бути ознаками таких серйозних ускладнень, як злоякісні пухлини прямої кишки.

Дієтотерапія — при лікуванні геморою важливо дотримуватися збалансований режим харчування, включати в щоденний раціон фрукти і овочі, багаті клітковиною, виключити гострі та солоні страви. А також відмовитися від шкідливих звичок — вживання спиртного, куріння.

Але медикаментозне лікування дозволяє лише тимчасово зняти хворобливі симптоми

геморою, але не виліковує захворювання повністю. Щоб повністю виключити раптові напади геморою і запобігти подальшому розвитку його ускладнень (утворення запальних процесів, гнійників, свищів) необхідно видалити варикозно розширені гемороїдальні вузли.

Малоінвазивні способи лікування

Склеротерапія — це сучасний метод безопераційного лікування геморою. Для цього склеротірующіе препарати ін’єкційно вводяться в вузли. Склерозанти призводять до руйнування внутрішньої стінки розширеної вени і призводять до їх склеюванню. Таким чином, гемороїдальних вузол зникає, замінюючись сполучною тканиною.

Перевагою даного методу є:

 • безболісність;
 • не потрібно застосування анестезії;
 • немає ризику побічних ефектів;
 • мінімум протипоказань;
 • процедура проводиться в амбулаторних умовах і займає декілька хвилин.

Також в проктології для усунення вузлів в початкових стадіях геморою використовуються такі безопераційні методи, як кріодеструкція (вплив наднизькими температурами) і інфрачервона коагуляція, які призводять до некрозу вузлів.

Лікування геморою латексними кільцями.

Латексні кільця — спеціальним апаратом їх надягають на підставі гемороїдального вузла, що припинити його харчування вузла, щоб відбулася некротізація. Після вузол відривається разом з кільцем.

Але безопераційні методи в деяких випадках можуть призводити до рецидивів — приблизно 20%, це пов’язано з порушеннями кровопостачання судин анального каналу. Чим раніше були видалені вузли, тим менше ризик відновлення захворювання.

Хірургічні методи

Операції, які використовують проктологи, дозволяють не тільки видалити гемороїдальні вузли, але повністю ліквідувати причини геморою.

Операція Лонго — хірургічне висічення слизової оболонки прямої кишки вище вузла. Застосовується на ранніх стадіях геморою.

Геморроідотомія — висічення вузлів. Недоліками є застосування спінальної анестезії, а також тривалий реабілітаційний період. Сьогодні застосовується лише в рідкісних випадках, коли вузли занадто великі і існує ризик кровотечі, а також при супутніх захворюваннях прямої кишки.

Трансанальна гемороїдальна деартеріалізація — новітній метод хірургічного лікування геморою. Проводиться з використанням ультразвукового обладнання, яке дозволяє хірургові-проктолога знайти і перетнути артерію, яка постачає кров’ю вузол.

Основні переваги методики — висока ефективність лікування на всіх стадіях геморою, операція безболісна, безкровна і триває не більше півгодини. Реабілітаційний період пацієнтові не потрібно.

При симптомах геморою запишіться на консультацію до проктолога «Столичної клініки» по телефону.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.