Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Термоліфтінга

Термоліфтінга — це сучасна косметологічна процедура, за допомогою якої проводиться омолодження шкіри обличчя без її пошкодження. Вплив відбувається за рахунок глибокого прогріву радіочастотними хвилями.

Пройти термоліфтінга можна звернувшись в «Столичну Клініку». Прийом дерматолога проводиться за попереднім записом.

На сьогоднішній день, як для чоловіків, так і представниць прекрасної статі турбота про те, щоб добре виглядати, є невід’ємною складовою іміджу ділової, сучасного і успішної людини. Іноді, щоб зберегти молодість і підтримувати шкірний покрив в підтягнутому стані потрібно витрачати величезну кількість часу і коштів.

Звертаючись до кваліфікованих косметологів у «Столичну клініку» в Києві, ви можете бути впевнені в отриманні таких гарантованих результатів, як: зниження обсягів жирових відкладень і збільшення підтягнутості шкіри обличчя. Тут успішно проводиться термоліфтінга, видалення бородавок і епіляція лазером.

Термоліфтінга. Основні переваги

Слід зауважити, що радіочастотна енергія разом з вакуумним масажем дає більш глибоке вплив на складки шкірного покриву, що дозволяє отримати оптимальні результати. До основних переваг такої процедури, як радіочастотний термоліфтінга, необхідно віднести:

 • Абсолютну безболісність процедури;
 • Відсутність реабілітаційного терміну після виконання процедури;
 • Повну безпеку;
 • Універсальність (підходить для будь-яких типів шкіри, можна здійснювати в будь-який час року);
 • Тривалість процедури становить приблизно тридцять-сорок хвилин. Саме тому її іноді називають процесом «обідньої перерви»;
 • Можливість поєднання з різноманітними сучасними косметологічними процедурами.

Глибокий термоліфтінга являє собою максимально безпечну процедуру, оскільки вона не пов’язана з жодним ризиком для здоров’я і життя, як хірургічні втручання, які вимагають наркозу і чреваті запаленнями, інфекцією, тривалими відновним строком, постоперационной рубцями та іншими недоліками.

У порівнянні з іншими методиками, які не передбачають використання скальпеля (ін’єкційні та апаратні техніки), радіохвильової термоліфтінга забезпечує більш виражений ефект, що проявляється поступово і наростаючий на протязі певного проміжку часу.

Механізм процедури термоліфтінга

Головним принципом представленої косметичної методики вважають вплив на шкірний покрив (його глибокі шари) радіочастотних хвиль, що забезпечує прогрівання дерми до заданої температури, при якій починається процес активізація фібробластів і подальшого відновлення колагену.

Слід відзначити той факт, що ефект після цієї процедури вважається накопичувальним. На протязі, як мінімум, шести місяців число з’явилися клітин колагену буде лише підвищуватися. Природно, і підсумок після виконання термоліфтінга стане радувати вас все більше і більше з кожним днем.

Косметологи «Столичної клініки» готові розробити курс омолоджуючих процедур термоліфтінга або фотоомолодження спеціально для вас! Зверніть увагу на те, що перш ніж почати курс, наші фахівці виконують всі необхідні попередні обстеження, проводять обговорення найважливіших питань з пацієнтом.

У більшості випадків, оптимальні результати можуть бути досягнуті через вісім-п’ятнадцять сеансів (термоліфтінга тіла) або п’ять-вісім сеансів для обличчя. Крім того, наважившись на такі процедури, вам не доведеться змінювати звичний стиль життя, оскільки такі косметологічні процедури відрізняються чудовою переносимістю, відсутністю реабілітаційного періоду і будь-яких побічних ефектів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.