Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Тімпанометрія

Тімпанометрія — це метод обстеження барабанної перетинки вуха за допомогою спеціального зонда, відтворюючого серію частот, наприклад, від 200 до 1500 Гц. Завдяки використанню тімпанометрії можна визначити резонансну частоту системи середнього вуха (звичайна резонансна частота у дорослих людей, приблизно, 900 Гц.).

Для того щоб своєчасно отримати допомогу, запишіться до досвідченого лікаря отоларинголога в Києві. Професіонали «Столичної клініки», завдяки використанню сучасної техніки, допоможуть вам справитися з виниклою проблемою.

В клініці можна паралельно записатися на кілька обстежень, таких, як: аудіометрія , ЕКГ , спермограма .

Проведення тімпанометрії

Перед тим, як приступити до дослідження вуха, лікуючий лікар оглядає зовнішню частину слухового проходу для того, щоб виключити можливість закупорки. Після цього у вухо вставляється спеціальний пристрій, який з встановленою частотою змінює тиск в проході вуха. Така зміна тиску примушує барабанну перетинку вібрувати, в той час як її коливання фіксується приладом. Даний запис вібрацій називається тимпанограм.

Підготовка до тімпанометрії

Потрібно пам’ятати, що в процесі дослідження заборонено рухатися, ковтати і говорити. Вся справа в тому, що будь-які рухи здатні вплинути на тиск в середньому вусі, що в свою чергу, спотворить результати всього обстеження. Звуки, які будуть чутися під час проведення тімпанометрії, можуть бути гучними і сильно дратівливими. Саме тому, варто докласти всіх зусиль, щоб зберегти максимальний спокій під час проведення процедури. Якщо тімпанометрія в «Столичної клініці» проводиться маленькій дитині, то отоларинголог попередньо може показати йому хід всієї процедури на ляльці. Найкраще залишитися з дитиною поруч під час проведення дослідження, так йому буде набагато легше впоратися з хвилюванням і страхом.

Що відчуває пацієнт під час проведення тімпанометрії

Не потрібно сильно переживати, якщо під час введення зонда в вухо виникне якийсь дискомфорт, тому що це не представляє ніякої небезпеки. Не варто також дивуватися і голосного звуку під час того, як будуть зніматися приладом свідчення. Треба пам’ятати, що метод дозволяє простежити реакцію вашого середнього вуха на різні звуки і зміни тиску.

Результати, які знаходяться в межах норми і відповідають здоровій людині:

 • Тиск в середньому вусі може коливатися на сто декапаскалей — це дуже невелика кількість;
 • Барабанна перетинка має бути гладкою.

У процесі обстеження можуть бути виявлені такі порушення:

 • Знаходження рідини в середньому вусі;
 • Перфорація барабанної перетинки;
 • Пухлина в середньому вусі;
 • Травмування барабанної перетинки;
 • Пробка з сірки;
 • Будь-яке порушення провідностей кісток в середньому вусі.

Варто звернути увагу, що тімпанометрія в Києві безпечна і не представляє ніякої загрози здоров’ю пацієнта. Природно, потрібно, щоб проводив тільки досвідчений фахівець, який зможе адекватно визначити стан людини, а також у разі виникнення непередбаченої ситуації зможе допомогти хворому. Разом з тімпанометрія, швидше за все, вам запропонують провести аудіометрію, для більш точного визначення стану слуху і постанови заключного діагнозу у разі, якщо за допомогою тільки одного обстеження не буде вистачати необхідних даних.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.