Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Тривимірне УЗД

Комплексна ультразвукова діагностика та ведення вагітності. Столична клініка

Тривимірне УЗД (Київ) — це ультразвукове дослідження, яке проводиться з метою отримання інформації про розвиток плоду. Даний метод дозволяє візуалізувати плід в обсязі (довжина, висота і глибина). Тривимірне вимір стоїть на щабель вище застосовуваного в даний час двомірного УЗД.

Пройти 3д і 4д ультразвукову діагностику (Київ) можна в «Столичної Клініці». Прийом проводиться за попереднім записом!

Безпека тривимірне УЗД

Перший апарат тривимірного ультразвукового дослідження з’явився ще в 1989 році в Австрії. Однак якість зображення було дуже низьке, а на його отримання потрібно було витратити до 30 хвилин часу. Тому апарат не знайшов широкого застосування. І лише в 1996 році, завдяки стрімкому зростанню інформаційних технологій, з’явився сканер, який дозволяв візуалізувати плід в тривимірному вимірюванні в режимі реального часу.

Апарати двовимірного та тривимірного дослідження мають практично однаковий зовнішній вигляд.

Тривимірний апарат відрізняється тим, що має спеціальний вбудований модуль (набір високотехнологічних електронних плат) і особливий датчик. Частота сканування тривимірного апарату — 3,5 МГц, при цьому інтенсивність і потужність не відрізняється від двомірного. Датчик, за допомогою якого лікар проводить дослідження в трьох вимірах, відрізняється від старого своїм трохи більшим розміром. Усередині поміщаються безліч сканерів, які передають інформацію в комп’ютер, де виробляється тривимірне зображення і виводиться на монітор.

4д і 3д візуалізація. Столична Клініка

 

Час обстеження при тривимірному УЗД (Київ) набагато більше ніж при звичайному. На якість одержуваного зображення істотно впливає положення плоду, пуповини, кінцівок і плаценти. При малих обсягах навколоплідних вод отримання якісного зображення може бути проблематичним. Так само негативно вплинути на якість картинки можуть надмірна вага вагітної жінки і рубці на передній черевній стінці.

Ефективність тривимірного і 4д УЗД залежить від активності плода. Велика рухова активність дозволяє отримати більш цікаві зображення а, отже, більш точну інформацію про внутрішньоутробне життя. При пасивності плоду і його незручному розташуванні рекомендується випити солодкий напій, що призведе до підвищення активності.

Інформація, що отримується при тривимірному ультразвуковому дослідженні, так само залежить від терміну вагітності. При термінах від 3 до 8 тижнів 3d ультразвукове обстеження проводити неефективно. Найкраще починати з 10-го тижня.

Личко дитини на тривимірному УЗД

Таким чином, 3d і 4d ультразвукове дослідження на сьогоднішній день є найефективнішим методом спостереження розвитку плода в Києві. Високотехнологічність багаторазово підвищує якість діагностики можливих аномалій, вад для подальшого їх усунення.

Пройти дане обстеження можна записавшись до лікарів «Столичної клініки».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.