Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Урологія

Уролог — це лікар, який займається діагностикою та лікуванням захворювань органів сечостатевої системи.

У «Столичної клініці» Києва працюють досвідчені й кваліфіковані урологи, здатні надати належну медичну допомогу!

Під сечостатевої системою розуміються нирки, сечовий міхур і статеві органи чоловіків або жінок, передміхурову залозу і яєчка у чоловіків. Уролог володіє всіма необхідними навичками і технологіями діагностики, умінням лікування даних захворювань хірургічним методом та за допомогою найсучасніших методик, які покращують якість життя пацієнта після лікування. Захворювання сечостатевої системи можливі в будь-якому віці, тому уролог буде корисний людині завжди — від юних років до похилого віку.

[Important] Наприклад, Американська Асоціація Урологів створила 6 Консультативних Рад, до яких входять кращі експерти. Вони спеціалізуються на різних областях урології, щоб привернути увагу громадськості до проблем сечостатевої системи людини. Члени даних Рад повідомляють необхідну інформацію пацієнтам: про урологів, чим вони займаються і як застосовують методи діагностики, які використовуються для оцінки лікування органів життєдіяльності людини. [/ Important]

Коли варто звертатися до уролога?

Рекомендувати відвідати уролога вам може лікуючий терапевт, якщо ваші проблеми стосуються сечовидільної системи. Серед неприємностей, через які ви напевно отримаєте напрямок до уролога, можуть бути наступні:

 •     - Дискомфорт, що виникає в момент сечовипускання;
 •     — Відчуття, що ваш сечовий міхур спорожнений не до кінця;
 •     — Проблеми нетримання сечі або недостатній контроль сечовипускання;
 •     — Кров при сечовипусканні;
 •     — Наявність болі, яка пов’язана з одним з органів цієї системи;
 •     — Проблеми сексуального характеру - імпотенція;
 •     — Безпліддя, проблеми з зачаттям малюка.

Іноді скарги клієнтів супроводжують випадковому виявлення проблем при рентгенівських дослідженнях, які допомагають швидко виявити патологію в одному з органів даної системи.
Обстеження, які ви можете пройти в уролога в «Столичної клініці»:

Вивчення симптомів пацієнта допомагає лікарю зробити деякі припущення, щоб продовжити подальше обстеження і лікування в таких випадках:

 •     - Відчувається дискомфорт в області сечостатевих органів. Хворобливість і патологію передміхурової залози доктор здатний оцінити тільки пальцевим способом. Це метод ректального дослідження, коли доктор вводить палець (в рукавичці, природно) в пряму кишку пацієнта для огляду;
 •     — Коли після сечовипускання Ваш сечовий міхур зовсім спорожнів, то є можливість зробити оцінку набряку органів сечостатевої системи;
 •     — Існує зниження контролю сечовипускання.

Для повного обстеження пацієнтів важливо використовувати різні способи діагностування

Уролог «Столичної клініки» рекомендує здати аналіз сечі, що дозволить виявити клітини запалення або кров у сечі. Таким чином, він перевіряє, чи має місце якась інфекція чи запалення. Аналіз допомагає виявити рівень глюкози і білка в сечі, поява яких схиляє до припущення про цукровий діабет або розвитку хвороби нирок. Після цього уролог визначає оптимальний метод діагностики з існуючих, серед яких може бути присутнім УЗД, комп’ютерна томографія або магнітно-резонансна томографія. Ці дослідження дають можливість знайти патологію в організмі, наприклад, камені в нирках або анатомічні аномалії.

Аналіз крові дає можливість виявити інфекцію. Зміни в аналізі крові, які відображаються на функції нирок, дозволяють зробити припущення про наявність каменів в нирках, які порушують відтік сечі. Запалення або раку передміхурової залози буде характерна поява в крові підвищеного специфічного антигену простати. Для того щоб визначити точно природу мікроорганізмів, які викликали зміни в роботі сечостатевих органів, здійснюють посів сечі. При підозрі такої хвороби, як рак сечового міхура, буде проведена цитологія сечі.

Додаткові дослідження урологів можуть включати в себе:

[Tip]

 •     - Уродінаміческіе дослідження, які покажуть функціональність роботи сечового міхура;
 •     — Цистоскопія, яка допоможе оглянути внутрішню оболонку сечового міхура;
 •     — Дослідження якості сперматозоїдів і самої сперми у чоловіка.

[/ Tip]

Призначення урологом лікування

Отримавши необхідні дані, уролог ставить діагноз і дає рекомендації щодо подальшого лікування організму пацієнта. Методи лікування будуть укладені в стандартній лікарської терапії, хірургічному лікуванні і спостереженні, в процесі якого проблема повинна бути усунена. Крім цього, ясне розуміння ситуації дає людині сили на одужання. Пацієнт за допомогою самонавіювання і поведінкової терапії зможе самостійно послабити симптоми хвороби і почати рухатися до одужання.

Спеціалізація в урології

Пристойний об’єм накопичених знань, і розвиток сучасної науки сприяло розвитку внутрішніх спеціалізацій в урології. Завдяки цьому урологи отримали можливість вузькоспрямованого вивчення своєї професії, щоб отримувати подальшу спеціалізацію по роботі з певною областю цій частині медицини. Урологія ділиться на наступні види спеціалізацій:

 

 

 

 

 

 

 •     - Вивчення дитячих урологічних захворювань (дитячий уролог);
 •     — Поява і вивчення пухлин органів сечостатевої системи (онкоуролог);
 •     — Питання ниркової недостатності і кінцевих стадій захворювань нирок (уролог-трансплантолог);
 •     — Зниження здатності чоловіка до зачаття (уролог-андролог)
 •     — Спеціалізація на сечокам’яної хвороби (уролог);
 •     — Вивчення жіночих проблем з хворобою нирок (урогінекології);
 •     — Питання нормального нервово-м’язового контролю сечовипускання, проблеми з випорожненням сечового міхура (нейроурології).

Дана стаття носить загальний інформаційний характер, а для відповідей на хвилюючі питання і почала правильного лікування ви можете відвідати «Столичну клініку» в Києві і вирішити багато свої проблеми. Консультація уролога допоможе вам запобігти хворобу на ранній стадії і дозволить почувати себе прекрасно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.