Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Урологічні інфекційні захворювання

Якщо дивитися з точки зору анатомії, то гострі урологічні інфекційні захворювання діляться на дві категорії: інфекційні захворювання нижніх відділів сечових шляхів (простатит, уретрит , і цистит) і інфекційні захворювання верхніх відділів сечових шляхів (пієлонефрит в гострій стадії розвитку).

У разі наявності будь-якого з перерахованих захворювань, ви можете звернутися в «Столичну клініку», що знаходиться в м. Києві, де працюють досвідчені лікарі урологи, здатні допомогти Вам з даними недугами.

Запалення сечового міхура, уретри і нирок інфекційного походження з сильно вираженими симптомами найчастіше розвиваються у чоловіків за 50 років і молодих жінок. Безсимптомний перебіг даних захворювань найчастіше зустрічаються у населення жіночої статі від двадцяти до п’ятдесяти років.

Розвиток запальних захворювань у осіб жіночої статі виникає через анатомічної будови сечостатевого апарату: маленька (4 см) і широка уретра, а також безпосередня близькість до прямої кишки і піхви. У чоловіків — це закупорка сечівника або наявність простатиту.

Причини виникнення і патогенез:

 1. Основну роль відіграють інфекції, велика частина гострих інфекційних захворювань виникає через кишкову паличку;
 2. Грампозитивні бактерії, такі як Staphyllococcus saprophyticus та інші;
 3. Грамнегативні: Pseudomonas, Proteus, Serratia, Enterobacter і Klebsiella;
 4. Інфекції, які пов’язані з проведенням певних урологічних маніпуляцій (таких, як, наприклад, використання катетерів), присутність каменів або закупорка сечовивідних шляхів;
 5. Не менш важливими факторами, які викликають гострий запальний процес і розвиток уретриту , є поява інфекцій, що передаються статевим шляхом, таких як Neisseria gonorrhoeae, Chiamydia trachomatis, а також вірус звичайного герпесу.

Чому виникають інфекційні захворювання?!

У більшості випадків інфекційних захворювань всі бактерії проникають в сечовий міхур за допомогою сечівника, після чого піднімаються вище, вражаючи нирки.

При стандартних умовах, бактерії, що потрапили в сечовий міхур, досить скоро виводяться з організму людини. Вся справа в тому, що сеча здорових людей пригнічує життєдіяльність бактерії, і викликає її загибель. Виділення передміхурової залози також володіють деякими антибактеріальну властивість.

Найчастіше люди, які звертаються в нашу київську клініку, дуже ослаблені або страждають якими-небудь хронічними захворюваннями, що дає привід інфекційних захворювань розвиватися більш швидко.

У разі виявлення підозри на яке-небудь інфекційне захворювання, вам потрібно відразу ж зробити ряд аналізів в «Столичної клініці»: УЗД нирок , УЗД сечового міхура , загальний аналіз крові та сечі. Отримані дані можна використовувати для того, щоб зробити остаточний висновок щодо наявності того чи іншого інфекційного захворювання.

Лікуванням захворювань займається лікар Уролог в Києві, прийом проводиться за попереднім записом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.