Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Урологія

Урологія — медична дисципліна, в сферу вивчення якої входять захворювання сечовидільної та статевої системи людини. Як окрема і вельми обширна гілку медичної науки, урологія постійно поповнюється новими даними. Тому прийнято ділити загальну урологію на підрозділи. В залежності від того, в якій області урології працює лікар, розрізняють вузькі спеціальності, такі як урологи-андрологи, уроонкологі, урологи-хірурги т.д.

У «Столичної клініці» працюють фахівці-урологи високої кваліфікації, які постійно підвищують свій професійний рівень, стажуючись у провідних клініках світу. Прийом уролога в клініці ведеться щоденно за попереднім записом у зручний час для хворого. Огляд, діагностичні та лікувальні заходи проходять в найкомфортніших умовах.

Розділи урології

Диференціація урологічних спеціальностей йде за наступними напрямками:

 • Андрологія — охоплює всі патології чоловічої сечостатевої системи;
 • Урогінекологія — займається вивченням захворювань жіночої сечостатевої сфери;
 • Онкоурологія — розглядає всі новоутворення сечостатевої системи доброякісного і злоякісного походження;
 • Фтізіоурологія — вивчає туберкульозне ураження органів і тканин сечостатевої системи людини;
 • Дитяча урологія — займається проблемами порушень в сечостатевій системі дітей;

 • Хірургічна урологія — розробляє різні оперативні методики діагностики та лікування урологічних проблем.

До урологічним хвороб відносяться запальні патології, травматичні ушкодження, пухлини, аномалії розвитку сечостатевих органів, порушення нервової регуляції, що призводять до порушень сечовипускання, сечокам’яна хвороба і багато інших.

Основні симптоми урологічних порушень

Найбільш характерними проявами урологічних захворювань є наступні:

 • Больовий синдром, що локалізується в попереку, пахової і надлобковій області, в промежині;
 • Поява крові в сечі — гематурія;
 • Утруднення, хворобливість сечовипускання;
 • Неможливість сечовипускання — гостра затримка сечі;
 • Набряки, пастозність обличчя, кистей рук і стоп;
 • Симптоми інтоксикації;
 • Гнійні виділення з сечовипускального каналу (уретри);
 • Порушення продукції сперми у чоловіків і т.д.

Діагностика та методики лікування

Діагностика урологічних патологій включає лабораторні та інструментальні методи обстеження. Серед них найбільш часто використовуються бактеріологічне дослідження патологічного відокремлюваного, сечі та крові; рентгенологічне та рентгенконтрастних дослідження функції нирок і сечових шляхів; ендоскопічні методи обстеження; УЗД нирок , органів малого тазу, чоловічих статевих органів; до омпьютерная томографія нирок та інші.

Лікування всіх урологічних захворювань може бути консервативним або оперативним, нерідко використовуються комбіновані методи терапії.

У розпорядженні сучасних фахівців є новітні антибактеріальні та хіміопрепарати, гормональні засоби та багато інших безпечні лікарські препарати.

Оперативні методики застосовуються при травмах, новоутвореннях, аномаліях розвитку. Урологи «Столичної клініки» використовують авторські методики, напрацьовані роками практичної діяльності. Сучасне обладнання дозволяє виробляти оперативні втручання з найменшим ступенем травматизації тканин. Апаратура оснащена відмінними освітлювальними і оптичними пристроями, що дозволяють оглядати важкодоступні місця. А новітній інструментарій допомагає здійснювати операції з ювелірною точністю і мінімальним пошкодженням навколишніх тканин.

Зазвичай лікарі намагаються робити операції тільки в самих крайніх випадках. Тільки при неефективності консервативної терапії, вони бувають змушені вдатися до радикальних втручань. Так, при сечокам’яній хворобі спочатку проводяться всі можливі заходи, що полегшують вихід каменю за сечовим шляхам назовні. Тільки при відсутності ефекту від антиспастических процедур і при виникненні загрози ниркової недостатності, уролог вдається до ударно-хвильової літотрипсії — розщепленню каменю на більш дрібні фрагменти. При цьому набагато полегшується їх самостійний вихід із сечовивідних шляхів. В «Столичної клініці» передбачені найбільш сприятливі умови для лікування будь-яких урологічних захворювань. Досвідчені лікарі-урологи зроблять все можливе, щоб привести пацієнта до повного одужання без розвитку яких-небудь ускладнень або рецидивів патологічного стану. Важливим моментом є своєчасне звернення хворого за допомогою. Це допомагає виявити патологію на самих ранніх стадіях, провести терапію максимально ефективно і в найкоротші терміни.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.