Пошук

Приклад: Консультація лікарів

УЗД колінного суглоба

УЗД колінного суглоба — проводиться при отриманні забоїв, травм і при дегенеративно-дистрофічних захворюваннях або підозр на них. Так само, при остеохондропатії, переломах надколінника, опухли кісток призначається ультразвукове дослідження.

Пройти ультразвукову діагностику коліна можна звернувшись в «Столичну Клініку» м. Київ. Прийом проводиться за попереднім записом!

Колінний суглоб є другим за величиною суглобом в тілі людини. Він розташовується поверхнево. З цієї причини часто піддається всіляким пошкоджень. Навіть дрібні травми можуть супроводжуватися ускладненнями. При цьому, проведення спеціального лікування є головною умовою для повернення працездатного стану.

Правильний діагноз можна поставити при проходженні ультразвукового дослідження. Ця процедура є простою у виконанні та, в той же час, доступна кожному хворому.

За допомогою УЗД колінного суглоба травматолог перевіряє кісткову структуру, досліджує хрящі, зв’язки, суглобові сумки та виявляє наявність рідини в цій порожнині. Даний метод обстеження необхідний для виявлення травм м’яких тканин, які не виявляються при рентгенографії.

Більш ефективний і точний результат від процедури можна отримати при поетапному проходженні, охоплюючи всі зони колінного суглоба. При УЗД виявляються всі, навіть самі непомітні патології. Для точного діагнозу лікар порівнює хворий суглоб зі здоровим.

Мета проведення УЗД колінного суглоба:

 • УЗД допомагає візуалізувати розриви бокових колатеральних зв’язок;
 • При цьому виявляються порушення і крововиливу в зв’язках;
 • Дослідження травми дозволяє виявити випіт, реактивне запалення в порожнині колінного суглоба;
 • Можна побачити ущільнення і неоднорідність меніска.

Порушення говорить про появу ревматоїдного артриту. Як правило, внутрішньосуглобові переломи, кісткові розростання, хрондраматоз, деформуючий артроз призводять до утворення сторонніх тіл в порожнині колінних суглобів. Правильний діагноз можна поставити тільки за допомогою ультразвукового дослідження. Під час діагностики визначаються крапки в цій порожнині для подальшого лікування.

Таким чином, на сьогоднішній день високоразрешающей ультразвукове дослідження в режимі реального часу є найефективнішим способом діагностики порушень в колінному суглобі.

До переваг способу відносяться: нешкідливість, можливість багаторазового дослідження, неінвазивний, оперативність. Про високої чутливості (Se = 93,7-96%) та специфічності (Sp = 80-100%) способу свідчать порівняльний аналіз ультразвукового дослідження захворювань менісків з результатами оперативного втручання, артографіі і т.д.

Пройдіть УЗД колінного суглоба в Києві, звернувшись в «Столичну Клініку»!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.