Пошук

Приклад: Консультація лікарів

УЗД в гінекології (гінекологічне УЗД)

Ультразвукова діагностика органів малого тазу. Столична клініка

Гінекологічне УЗД — це ультразвукове дослідження жіночої репродуктивної системи, яке спрямоване на діагностику гінекологічних захворювань.

Ультразвукове дослідження фахівці Києва використовують не тільки в гінекології , але і в акушерській практиці. Даний метод діагностики нешкідливий для людини і володіє високою точністю.

Пройти обстеження можна у клініці м. Києва в «Столичної клініці».

 

Використовуючи УЗД в гінекології, лікар Києва має можливість детально вивчити такі органи:

 • яєчники;
 • порожнину матки і ендометрій;
 • порожнині малого тазу;
 • стан сечового міхура
 • загальний стан жіночих статевих органів після хірургічного втручання.

УЗД в гінекології буває 2 видів:

 1. трансвагінальне;
 2. трансабдомінальне.
Трансабдомінальне УЗД лікар проводить через передню стінку черевної порожнини. Жінці необхідно заздалегідь підготуватися до даної процедури — наповнити сечовий міхур. За годину до проведення ультразвукового дослідження пацієнтка повинна випити не менше 1 — 1,5 літра води і не мочитися.

УЗД нирок і малого тазу. Столична клініка

 

Трансвагінального діагностику лікар Києва проводить за допомогою датчика, який вводиться в піхву жінки. Дане дослідження не вимагає додаткової підготовки і показує найбільш чітку інформацію про стан внутрішніх статевих органів пацієнтки.

Гінекологічне УЗД є незамінним інструментом дослідження при веденні вагітності. Щоб і майбутня матуся, і акушер — гінеколог Києва були повністю впевнені в безпечному перебігу вагітності, УЗД при вагітності проводиться не менше 3 разів.

У 1 триместрі на терміні 10 — 14 тижнів УЗД лікар може визначити позаматкову вагітність, загрозу викидня і можливі вроджені каліцтва плода. Тільки завдяки УЗД можна побачити багатоплідної вагітність.

У другому триместрі гінеколог Києва відстежує процес розвитку плода, а також стан плаценти. У більшості випадків стать дитини також визначає даний огляд.

Третє обов’язкове УЗД проводиться перед пологами на терміні 30 — 34 тижні. Гінеколог Києва вивчає розміри плоду і ступінь його розвитку. Також приділяється увага стану плаценти. Якщо при УЗД виявляються патології, то призначається лікування.

Гінекологічне УЗД репродуктивної системи дівчині — підліткові також не завадить, а навпаки, допоможе перевірити стан її здоров’я.

Кожна представниця прекрасної статі повинна проходити гінекологічне УЗД не рідше 1 — 2 разів на рік, незалежно від стану її здоров’я. Адже багато захворювань статевої системи проходять безболісно і без яскраво вираженої симптоматики. Тому, своєчасна діагностика і лікування — запорука майбутнього одужання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.