Пошук

Приклад: Консультація лікарів

УЗД в гінекології

Ультразвукове дослідження застосовується в гінекології, як найрезультативніший, доступний і безпечний метод діагностики, який не має протипоказань і не призводить до виникнення побічних ефектів. Фахівці «Столичної клініки» Києва використовують для виявлення захворювань та контролю лікування трансабдомінальні метод — дослідження через передню черевну стінку, а також трансвагінальний спосіб, який дає більш точну оцінку стану органів малого тазу.

УЗД дозволяє обстежити стан і структуру тіла матки, шийку матки, яєчники, маткові труби, а також виявити можливі патології, визначити причину безпліддя.

Для уточнення діагнозу лікар може призначити дослідження на певний день менструального циклу.

При міомі матки бажано проходити УЗД в першу фазу менструального циклу. Особливо при контрольних дослідженнях, які необхідно робити двічі на рік. Справа в тому, що в першій фазі вузли міоми мають дійсний розмір, тоді як в інші дні циклу можливий набряк через дії прогестерону. УЗД при міомі матки допомагає встановити точну кількість і розміри вузлів, їх структуру — це допомагає лікарю скласти оптимальний курс лікування.

УЗД в гінекології застосовується при ендометріозі. При наявності цього захворювання обстеження краще проходити у другій половині циклу, коли ендометріоїдні вогнища краще помітні в м’язі матки.

Якщо у пацієнтки запалення придатків матки ( аднексит , сальпінгоофорит) УЗД можна проводити в будь-який день менструального циклу.

Після оперативних внутрішньоматкових втручань, в тому числі, аборту, УЗД необхідно зробити відразу, як тільки закінчиться чергова менструація.

При підозрі на пухлини і кісти яєчників ультразвукове діагностування краще проводити після закінчення менструації.

При виникненні затримки чергової менструації у зв’язку з вагітністю, УЗД дозволяє побачити плодове яйце вже на сьомий день затримки.

Для уточнення діагнозу при дисфункції яєчників ультразвукове дослідження проводиться двічі протягом циклу, щоб перевірити, як росте фолікул, відбувається овуляція і змінюється ендометрій від впливу гормонів, що виробляються яєчниками.

Якщо у жінки немає гінекологічних захворювань, то в цілях профілактики необхідно двічі на рік робити УЗД матки — це допоможе на ранніх стадіях виявити можливі патології.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.