Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Вакцинація

Вакцинація є процедурою, яка передбачає введення в людський організм білкових частинок антигенів (патогенних мікроорганізмів), що забезпечує вироблення імунітету до хвороб, яке вони викликають.

У «Столичної клініці» міста Києва Ви зможете отримати консультацію у терапевта і, в разі необхідності, отримати всі необхідні щеплення.

Механізм вакцинації

Використовувані для вакцинації антигени є частинками білка убитих чи ослаблених мікроорганізмів. Деякі з них в лабораторних умовах штучно синтезують. В результаті впровадження в людський організм чужорідних білків починається синтез спеціальних речовин з метою їх нейтралізації. Таким чином, відбувається вироблення імунітету (несприйнятливості, опірності). У підсумку вакцинації організм людини «запам’ятовує», яким чином нейтралізувати конкретну інфекцію, відповідно, коли він стикається з нею знову, то «включається» вже опрацьований механізм, що надає можливість або повністю виключити хворобу, або зробити її протікання більш легким, відповідно, не допустити всіляких негативних наслідків і ускладнень.

Основні різновиди вакцин

На сьогоднішній день вакцини класифікуються на наступні різновиди:

1. Однокомпонентні (моновакцини). Вони надають можливість виробити імунітет проти єдиного захворювання. Подібними щепленнями лікарі намагаються захистити людей від гепатиту В, грипу, туберкульозу, сказу, кліщового енцефаліту та черевного тифу.

2. Комплексні (багатокомпонентні) вакцини. Такі щеплення спрямовані одночасно проти кількох хвороб. Найпопулярнішими комплексними вакцинами прийнято вважати правець-дифтерію-коклюш (тут додатково можуть бути знаходитися компоненти поліомієліту та гемофільної інфекції), а також краснуха-кір-паротит.

Протипоказання до вакцинації

Абсолютні протипоказання являють собою наявність у пацієнта хвороб або станів, що роблять конкретну щеплення ні за яких обставин неможливою, іншими словами, ймовірні побічні ефекти від виконання вакцинації вважаються більш важкими, ніж планована користь.

Відносні — це протипоказання, підсумкове рішення по яких лікуючий лікар приймає на основі різних факторів, таких як: рівень можливості контакту з джерелом хвороби, близькість епідемії, ймовірна тяжкість інфекційного захворювання та інші фактори.

Коли необхідно проходити вакцинацію?

У наш час більшість щеплень робиться дітям. Слід зауважити, що календар вакцинацій детально розписує графік для малюка, починаючи з народження і до 15 років. У дитячому віці, найчастіше, робляться щеплення від туберкульозу, гепатиту В, дифтерії, кашлюку, поліомієліту, правця, кору, гемофільної інфекції, паротиту та краснухи. Також в медичній практиці поширені професійні щеплення — від бруцельозу, сибірки, сказу, гепатиту А і пр.

Вакцинація в «Столичної клініці» — запорука Вашого здоров’я!

Якщо у Вас виникли питання, які стосуються проведення вакцинації, або Ви бажаєте дізнатися детальну інформацію про те, проти яких вірусних інфекцій можна зробити щеплення — записуйтеся на консультацію до вакцінологіі «Столичної клініки» в Києві.

У компетенцію досвідчених фахівців лікарні входить:

1. Консультація по будь-яких питаннях вакцинації;

2. Формування індивідуального графіка зі щеплень;

3. Безпосередня вакцинація.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.