Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Видалення бородавок

Бородавки — це захворювання шкірного покриву, що відрізняються пухлиноподібними дрібними формуваннями, які мають незапальний характер. У більшості випадків це шкірні утворення, розмір яких складає не більше одного-двох сантиметрів. В даний час найбільш популярний метод кріодеструкції бородавок рідким азотом .

Спектр медичних методів з видалення бородавок досить обширний. Починаючи від видалення озоном і закінчуючи лазерними технологіями при великих бородавках. Всі дані послуги можна пройти в «Столичної Клініці» м. Київ. Запишіться на прийом до дерматолога для проходження видалення.

 

Причини появи бородавок

Поява бородавок, часто, викликане різними вірусами (папілома людини). Вони передаються внаслідок безпосереднього контакту із зараженими людьми або через різні предмети загальною експлуатації. Як показує практика, інкубаційний період такої інфекції може становити кілька місяців. У разі потреби видалення родимок (бородавок), запишіться на консультацію до косметолога-дерматолога в «Столичної клініці», де вам буде призначено відповідне лікування. Також в нашій клініці на сучасному обладнанні проводиться лікування целюліту, термоліфтінга, корекція фігури.

Основні різновиди бородавок

На сьогоднішній день виділяють декілька видів бородавок. В першу чергу, це звичайні різновиди. Вони являють собою безболісні щільні вузлики з шорсткою поверхню, що мають округлу форму і досягають десяти міліметрів у діаметрі. Вони знаходяться на тильній частині кистей, обличчі, пальцях, волосяної частини голови.

Підошовні бородавки формуються відповідно на підошвах. Вони є болючими і виглядають як ниткоподібні сосочки, які оточені валиком з міцних рогових нашарувань, що вельми нагадує мозоль. Слід звернути увагу на те, що появі підошовних бородавок може сприяти безперервне тертя і тиск взуттям. Видалення підошовних бородавок лазером вважається найбільш поширеною методикою.

Плоскі (ювенільні, юнацькі) бородавки є дрібними (до трьох міліметрів) вузликами забарвлення нормальної шкіри, полігональні або округлі з сплощеної гладкою поверхнею, злегка виступають над рівнем шкірного покриву. Знаходяться вони в більшості випадків на тилу кистей і обличчі.

Іншої різновидом бородавок вважаються гострокінцеві кондиломи . Однак це вже абсолютно інша область, якою займаються гінекологи, урологи та венерологи. Варто врахувати, що цей діагноз ставиться виключно на основі клінічної картини. Це пов’язано з тим, що бородавки іноді ховаються під маскою інших захворювань шкіри, відповідно, неозброєним оком їх відрізнити вкрай важко. Саме тому призначити засіб для видалення бородавок може виключно лікар!

Косметологи «Столичної клініки» в Києві використовують різні методи видалення бородавок.

В першу чергу, це електрокоагуляція. Вона здійснюється на спеціальному пристрої — дерматологічному коагулятор, де застосовується струм підвищеної частоти. Він провокує збільшення температури в тканинах, загибель вірусу і руйнування бородавок.

По-друге, кріотерапія бородавок. Ця процедура є безболісним «припіканням» формувань на шкірі за допомогою рідкого азоту. Представлена методика є досить простою і безболісною. Крім того, вона не провокує рубцевих змін на шкірному покриві.

Слід пам’ятати про те, що бородавки є вірусною інфекцією. Їх повторному виникненню сприяє ослаблення імунітету. Кріодеструкція бородавок в Києві має великі перспективи і використовується практично при будь-яких розмірах бородавки, процедура безпечна і безболісна.

Наш центр видалення бородавок розпорядженні всі можливості для належної оцінки стану вашого імунітету та його здатності протистояти папіломавірусної інфекції. Лише оцінивши ці фактори, досвідчені фахівці можуть призначити відповідне лікування, виконають видалення гемангіом і бородавок, а також не допустять їх повторної появи в майбутньому.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.