Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Видалення бородавок

Бородавки — захворювання шкіри, при якому з’являються дрібні, у вигляді пухлин, освіти, так званого, не запального характеру. Як правило, бородавки мають величину від міліметра до сантиметра і більше. Бородавки викликаються групою вірусів папіломи людини, що передаються при прямому контакті з хворим або ж через предмети. Ця інфекція має інкубаційний період близько місяця. Для успішного лікування захворювань в дерматології і інших напрямках медицини спочатку необхідно правильно поставити діагноз.

Лікарі — дерматологи «Столичної клініки» успішно лікують дерматит , нейродерміт , будь-які косметичні дефекти шкіри. Щоб провести видалення бородавок в Києві, слід записатися на прийом за контактними телефонами.

Види бородавок

Звичайні бородавки — безболісні вузлики, що мають округлу форму, розташовані, як правило, на тильній стороні кистей, на пальцях, особі.

Підошовні бородавки, що виникають на стопі ноги. Зазвичай вони дуже болючі і можуть складатися з цілого ряду пучків ниткоподібних сосочків, оточених, крім усього іншого, валиком з могутніх рогових нашарувань.

Плоскі бородавки являють собою дрібні вузлики, що мають колір шкіри, округлу або полігональну форму, злегка виступаючі над шкірою.

Дерматологи кажуть, що бородавки можуть ховатися за іншими хворобами шкіри, тому неозброєним оком складно їх відрізнити. Так, підошовні бородавки треба відрізняти від мозолів, а гострокінцеві бородавки — від широких кондилом. В цілому, такі новоутворення на шкірних покривах являють собою серйозну проблему. Незважаючи на те, що бородавки дуже поширені, ставити діагноз самостійно не треба. Видалити підошовні бородавки зі стопи далеко не завжди просто і потрібно проводити комплексну терапію. В «Столичної клініці» в Києві дерматологія знаходиться на високому рівні, завдяки кваліфікованим лікарям — дерматологів, сучасному ефективному устаткуванню та апаратів. Все це дозволяє виявляти бородавки на самій початковій стадії розвитку . Наприклад, існує новітній діагностичний метод — відеодерматоскопія, за допомогою якого можна отримати збільшене зображення абсолютно будь-якого новоутворення на шкірі. Цей метод дозволяє отримати найповнішу інформацію про освіту на шкірі, що особливо цінно при діагностиці пухлин на самій ранній стадії.

Багато хто вважає, що видалення бородавок можна провести самостійно, за допомогою народних засобів (відварами, змовами, всілякими мазями). Однак, допомагає це дуже і дуже рідко. Тому для 100% результату необхідно звернутися до лікаря — дерматолога, який визначить, можна і чи потрібно видаляти новоутворення на шкірі. Основний підхід, яким керуються дерматологи «Столичної клініки», полягає в тому, щоб зважити доцільність застосування методики в порівнянні з очікуваним результатом. Тому до дерматолога треба звертатися, якщо:

 • Ви бородавку відчуваєте, і вона вам заважає;
 • Бородавка заподіює біль, іноді кровоточить, раптом змінила свій колір або форму;
 • Бородавка збільшилася в розмірах або збільшилася їх кількість.

Лікування бородавок в «Столичної Клініці»

Видалення бородавок повинні проводити лише лікарі-дерматологи, оскільки неправильно вибраний метод лікування може стати причиною переростання бородавки в злоякісну пухлину. Єдиним радикальним і ефективним методом позбавлення від бородавок вважається їх видалення. Є кілька способів, які вибираються залежно від різновиду бородавки і місця її безпосереднього розташування. Найбільш ефективними є електрокоагуляція та кріотерапія .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.