Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Видалення гемангіом

Гемангіома — це різновид доброякісної пухлини, що складається з кровоносних судин. Сучасна медицина виробила безліч методик видалення гемангіом, але всі вони застосовні на ранніх термінах. Якщо гемангіома вроджена, то її рекомендують видалити якомога швидше за допомогою лазерних технологій, щоб вона далі не збільшувалася.

Запишіться на консультацію до дерматолога для прийняття рішення з приводу гемангіом, особливо якщо вона виникла у дитини. Прийом в «Столичної клініці» проводиться за попереднім записом, основним лікуванням ми застосовуємо — лазерне видалення.

 

На поточний момент відсутнє чітке визначення причин появи даної проблеми. Деякі вчені впевнені в тому, що гемангіоми виявляються у немовляти, якщо його мати на третій-шостий тижні вагітності перехворіла гострим респіраторним захворюванням, оскільки в цей період у малюка відбувається формування судинної системи. Крім цього, у появі гемангіом значну роль відіграють гормональні та спадкові ознаки.
Як показує практика, в 92% випадків гемангіома проявляється при народженні дітей, а також у перші дні їх життя. Хоча іноді вони відкриваються у малюків і на перших місяцях життя, а з плином часу збільшуються.

Найбільшу небезпеку гемангіоми являють для недоношених дітей, оскільки ці пухлини ростуть у них в кілька разів швидше, ніж у малюків, народжених в заздалегідь визначений строк. Найчастіше, ці утворення спостерігаються більше у дівчаток. Найбільш поширеними ділянками ураження вважається шия і голова. Вкрай небезпечно, якщо гемангіома розташовується в районі вуха, рота, молочної залози, очі або статевих органів. У багатьох випадках лазер при гемангіома допомагає вирішити проблему, але якщо освіта занадто велика, може знадобиться хірургічне лікування.

Встановити можливі причини появи і знайти методи видалення гемангіоми можна, звернувшись до досвідченим дерматологам в «Столичну клініку». Крім того, ви можете звернутися до наших фахівців з питань видалення на сучасному обладнанні бородавок , епіляції , термоліфтінга. При невеликих розмірах поразки можна використовувати кріодеструкцію.
Ми проводимо процедуру лазерного лікування у дітей раннього віку та немовлят у Києві, її часто простіше видалити, ніж жити з нею.

Основні різновиди гемангіом

Звичайна гемангіома характеризується синюватим або червонуватим відтінком. Вона знаходиться на поверхні шкірного покриву, має чіткими кордонами і збільшується вшир. Якщо натиснути на подібну пухлину, то вона почне бліднути, а потім знову набуде власний початковий колір. Цей різновид спостерігається в 75-85% випадків.

Кавернозна пухлина є утворенням, що знаходяться під шкіряним покривом у вигляді обмежених вузлів. Перш ніж почати видалення кавернозної гемангіоми, слід врахувати, що вона має синьо-багрову забарвлення. Що стосується комбінованої гемангіоми, вона складається з підшкірної і шкірної частини, іншими словами, об’єднує в собі кавернозну і просту.

Нерідко батьки плутають гемангиому з такими захворюваннями як судинні зірочки, ангіоми, гематома і т.д.

Завдання при лікуванні

Головною метою позбавлення від гемангіом вважається припинення зростання цього утворення, запобігання руйнування прилеглих тканин. Крім того, ця процедура надає можливість домогтися більш естетичного результату.

Видалення гемангіом на шиї, голові

Звернувшись до фахівців «Столичної клініки» в Києві, ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що видалення бородавок і гемангіом здійснюється за допомогою інноваційного лазерного обладнання. Нагрівання патологічних судин здійснюється за допомогою променя лазера, що викликає їх склеювання. Слід зауважити, що в підсумку цього пухлина, позбавлена кровопостачання, поступово розсмоктується, майже не залишаючи слідів на шкірному покриві. Представлена процедура є безболісною і не потребує використання наркозу. Крім усього, вона не має обмежень за віком. Також зауважте, що хірургічне видалення гемангіоми в «Столичної клініці» здійснюється кваліфікованими косметологами, які мають чималий досвід у проведенні подібного роду процедур.

На сьогоднішній день в клініці вже досить давно і успішно використовуються і інші методики для усунення гемангіом. Наприклад, видалення гемангіоми рідким азотом (кріодеструкція). Пам’ятайте, що з цією проблемою не варто жартувати і сподіватися на те, що вона піде сама по собі. Звертайтеся до кваліфікованих фахівців для проходження професійної консультації і складання плану та термінів подальшого лікування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.