Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Видалення родимок

Видалення родимок — це процедура щодо усунення небажаних родимок і пігментації на тілі. Великі родимки на обличчі та інших частинах тіла стають не тільки естетичної проблемою, але й можуть призвести до подразнення шкіри, травм, утворенню злоякісних пухлин.

У Києві провести процедуру з видалення родимок можна в «Столичної клініці». Фахівці ретельно досліджують утворення на шкірі, щоб виключити ризик її переродження в меланому. І проведуть безболісну операцію з її видалення. Прийом ведеться за попереднім записом.

Родимки в народі називають рідними плямами, у лікарів-дерматологів офіційне найменування — невуси. Клітини шкіри, переповнені пігментом, перетворюються в меланоцити — саме їх скупчення і є родимка.

Родимки є абсолютно у кожної людини. У немовлят вони майже непомітні через малих розмірів, але через два-три роки їх вже видно. У період статевого дозрівання, під впливом гормонів, кількість родимок збільшується, змінюються їх розмір і колір.

За статистикою, при розрахунку на кожні 100 кв. см поверхні шкіри — родимки найчастіше зустрічаються на обличчі. Але вони можуть утворитися в будь-якому місці на тілі людини, навіть на слизових оболонках.

При вагітності родимки іноді можуть збільшуватись і змінювати колір, нерідко й поява нових утворень на шкірі майбутньої мами.

Показання до видалення

Маленькі родимки вважаються пікантним прикрасою на обличчі або тілі. Але деякі з них доставляють людині незручності:

висячі родимки псують зовнішній вигляд, якщо утворилися на носі або на столітті;

родимки, що розмістилися на ногах або долонях, на шиї або на животі, можуть доставляти дискомфорт від натирання при носінні одягу або взуття, викликати роздратування шкіри і навіть стати причиною травм;

ризик переродження невуса, як доброякісної пухлини, в меланому — це ще одна небезпека родимок. Під впливом ультрафіолетового випромінювання або через травми, частого натирання та інших механічних пошкоджень пігментна родимка може стати небезпечною злоякісною пухлиною — меланомою.

У всіх цих випадках вирішити проблему може тільки видалення родимок.

Способи видалення

Для усунення родимок використовується кілька методів:

хірургічне розтин — в ході операції по онкологічним нормам, віддаляється ділянка шкіри з родимкою від 3 до 5 см;

електрокоагуляція — родимку видаляють впливом струму;

кріодеструкція — видалення утворень на шкірі рідким азотом;

лазерне видалення — сучасний і високоефективний спосіб усунення небажаних родимок.

Промінь лазера видаляє тільки невус, не зачіпаючи тканини навколо родимки, а значить, регенерація шкіри відбувається швидше і на шкірі не залишається рубців. При використанні лазера тромбируются самі дрібні судини — це запобігає можливу появу метастаз і робить крововтрату мінімальної.

Процедура видалення родимок лазером проходить безболісно для пацієнта і займає всього кілька хвилин. При необхідності під час видалення родимки лікар бере матеріал на гістологічне дослідження.

Щоб після процедури не виникло ускладнень і на місці видаленої родимки не утворилося пігментну пляму, потрібно чітко слідувати рекомендаціям лікаря. Деякий час не можна засмагати , а перед виходом на вулицю, особливо влітку, потрібно наносити на шкіру сонцезахисний крем.

У «Столичної клініці» видалення родимок проходить тільки після консультації лікаря-онколога. З фахівцями можна обговорити і найбільш оптимальний спосіб видалення родимки з урахуванням всіх індивідуальних особливостей пацієнта. Записати на консультацію потрібно заздалегідь по телефону.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.