Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Видалення розтяжок (стрий) лазером нового покоління

Розтяжки на шкірі досить важко піддаються лікуванню консервативними або медикаментозними методами. Рано чи пізно, але пацієнт приходить до висновку, що лазерне лікування розтяжок — найефективніший серед доступних методів.

Запишіться на прийом до лікаря за контактними телефонами, для проходження лікування розтяжок в Києві. Прийом в «Столичної Клініці» проводиться за попереднім записом!

За допомогою сучасних технологій, можна говорити про ефективне лікування розтяжок, рубців, зморшок, гемангіом. Додатковим результатом пацієнти отримують омолодження шкіри і поліпшення зовнішнього вигляду.

Причини розтяжок

Зазвичай пацієнти добре знають ту причину, по якій виник дефект шкіри. В одних випадках це наслідок гормональних перебудов, в інших фактор швидких змін ваги, в третіх — друга сторона вагітності.

Але слід розуміти, що зазвичай всьому цьому сприяє генетична схильність.

Зазвичай в момент утворення розтяжок, вони мають темно-синій забарвлення. Сині розтяжки — це ознака тільки утворилися дефектів, лікувати їх набагато легше і ефективніше. З часом, розтяжки втрачають синій колір і стають білими, менш помітними. У місці розтяжок зникають волосяні фолікули, зупиняється відділення поту і шкірного сала.

Якщо область розтяжок загоряє, то вони стають більш помітними, білого кольору.

Лікування розтяжок лазерними і традиційними методами

Лікування розтяжок досить тривалий і не обмежується одним методом. Найбільш ефективно себе зарекомендувала лазеротерапія , мезотерапія, мікродермабразія. Мета цих і інших процедур — зменшити дефект рельєфу, вирівняти колір шкіри і розтяжки.

Під лазерним видаленням розтяжок мається на увазі їх знебарвлення, усунення червоно-синіх стрий.

Мезотерапію потрібно застосовувати відразу при появі нових дефектів і наростанні їх кількості. Даним метод добре себе зарекомендував у лікуванні гемангіом, целюліту та корекції фігури.

Особливості лазерного видалення розтяжок в «Столичної Клініці»:

 • Результати помітні вже після перших процедур;
 • Метод безболісний і не надає дискомфорту;
 • Час на відновлення максимально короткий;
 • Видалення видимих стрий.

При застосуванні лазерних технологій, запускаються процеси відновлення тканин і утворення здорового колагену. Сучасна лазерна установка не допускає опромінення здорових тканин. Спеціальні насадки і довжина променя цілеспрямовано впливають на проблемну область.

Видалення розтяжок лазером вимагає правильного підходу не тільки від лікаря, але й дотримання рада правил пацієнтом. За 3 тижні до і 3 після процедури, не можна загоряти в соляріях або під прямими сонячними променями. Після лікування потрібно користуватися спеціальними захисними кремами. На протязі декількох днів після процедури, може спостерігатися значне почервоніння області розтяжок.

Лікування розтяжок лазером ви можете пройти в «Столичної Клініці» м. Київ. Прийом проводиться за попереднім записом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.