Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Видалення шрамів

Видалення шрамів Видалення шрамів — це косметологічна процедура, спрямована на усунення післяопераційних рубців і слідів порізів на шкірі. На сьогоднішній день існує цілий ряд медичний процедур здатних подолати будь-які дефекти шкіри.

Запишіться на прийом до лікарів в «Столичну Клініку» м. Київ. Після очної консультації лікар складе індивідуальну схему лікування з урахуванням усіх побажань.

Рубці здатні доставляти відчутний дискомфорт, який призводить до появи різних комплексів у їх володаря.

На сьогоднішній день існує можливість лазерного усунення рубців і шрамів. Це один з найбільш безболісних і ефективних методів позбутися назавжди від зазначених шкірних дефектів. При цьому потрібно пам’ятати, що видалення родимок, шрамів або рубців неможливо повністю, що пояснюється особливістю появи цього дефекту.

Коригування та видалення шрамів на руці або іншої частини тіла є індивідуальною операцією для будь-якого пацієнта. Саме тому в «Столичної клініці» вона здійснюється виключно кваліфікованими косметологами, які проведуть особисту бесіду, визначать причини появи рубця і засоби для видалення шрамів. Фахівці клініки на новітньому обладнанні здійснюють також видалення бородавок і гемангіом.

Основні різновиди рубців:

 • Нормотрофіческая шрами знаходяться на рівні оточуючого їх шкірного покриву;
 • Атрофічні. Вони розташовуються нижче верхнього ярусу шкірного покриву, відповідно, потребують усунення переходу від здорової до травмованої шкірі або в заповненні нерівності;
 • Келоїдні рубці знаходяться над рівнем шкіри, формуючи пухлиноподібні шрам, який має червону або яскраво-рожеве забарвлення;
 • Гіпертрофічні шрами. Вони підносяться над шкірою, зникаючи лише під хірургічним скальпелем (найбільш занедбані випадки) або після лазерної шліфовки шкіри.

Лазерне усунення рубців

Найбільш ефективною методикою видалення шрамів вважається використання лазера. Його тонкий промінь випаровує шар за шаром рубцеву тканину. Лазерне видалення рубців і шрамів ретельно контролюється на кожній стадії обробки, передбачаючи індивідуальну настройку тривалості та глибини лазерної шліфовки. Що стосується часу виконання сеансу, то воно задається об’ємом дозволених завдань. Саме тому хірургічне видалення шрамів поступово йде в минуле.

Показанням до здійснення подібної терапії здатні стати рубці всілякого походження. У більшості випадків пацієнти прагнуть позбутися наслідків розтяжок, вугрової висипки, шрамів після отриманої травми або операції.

Протипоказання до видалення шрамів:

 • Герпес в активній стадії;
 • Вагітність;
 • Злоякісні формування шкірного покриву неподалік від зони обробки;
 • Різноманітні запальні процеси в районі впливу лазера;
 • Порушення згортання.

Основні переваги видалення шрамів лазером

 • Точкове спрямований вплив, що зменшує ймовірність травматизму здорових районів шкіри;
 • Відсутність оперативного втручання;
 • Підвищена ефективність в корекції давніх і усуненні свіжих рубців;
 • Значна область обробки, що передбачає ділянки з підвищеною чутливістю;
 • Незначний реабілітаційний період, що триває не більше п’яти днів.

Після коригування та видалення шрамів існує можливість виникнення набряклості тканини або невеличкий червоності. Протягом декількох днів здійснюється процес регенерації шкірного покриву з подальшим відновленням його структури. Через два-три тижні спостерігається відновлення стану шкіри, вирівнювання її кольору і зменшення рубців.

Особливості підготовки до видалення шрамів

Протягом двох тижнів до процедури видалення і корекції шрамів необхідно уникати попадання прямого сонячного випромінювання і відмовитися від візитів в солярій . В «Столичної клініці» перед початком обробки лазером досвідчені косметологи виконують місцеву анестезію при незначних рубцях, а також загальну — при значних площах обробки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.