Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Видалення сірчаної пробки з вуха

Лікарі називають сірчані пробки у вухах захворюванням «чистоти». Прихильники гігієни щодня очищають слухові проходи від сірки не призначеними для цього речами. ЛОР-лікарі в Києві не рекомендують «лазити» в вуха якими предметами, будь то сірники, шпильки або ватяні палички. Позбавляючись від надлишків сірки, пацієнти ризикують пошкодити барабанну перетинку.

Запишіться на прийом до ЛОРа для проходження лікування сірчаної пробки. Прийом в «Столичної Клініці» проводиться за попереднім записом!

Варто звернути увагу, що вушна сірка — це не бруд, це особливий секрет, вироблюваний сірчаними залозами вуха. Сірка змащує слухові канали, захищає від комах та інфекції. Разом з сіркою з слухового каналу віддаляється пил, чужорідні предмети, ороговілі шматочки шкіри. Здорові вуха виробляють невелику кількість сірки, але навіть здорова людина за певних обставин може виробляти більше секретного речовини, наприклад при тривалому перебуванні в запиленому приміщенні або забрудненому місті. Сірка мимовільно видаляється при русі щелепи під час розмови, кашлю, жування.

В якості профілактики отоларинголог в Києві рекомендує не витирати вуха після душу насухо. Краще просушити слуховий прохід феном або капнути в кожні вухо по кілька крапель спирту. Правильне очищення повинно торкатися лише вушну раковину, а не слуховий прохід.

Очищене від сірки вухо набагато частіше інфікується і страждає від хвороб. Крім того, чищення вуха в домашніх умовах не приводить до очищення, а сірчана маса навпаки утрамбовується і проштовхується до барабанної перетинки, що сприяє утворенню щільної сірчаної пробки, знижує гостроту слуху. При цьому пацієнт скаржиться на голосовий резонанс при розмові, шум у вухах і почуття закладеності вуха.

Відео видалення сірчаної пробки

Видалення сірчаної пробки у дорослих

Якщо затягнути видалення сірчаної пробки з вуха в Києві, може розвинутися приглухуватість , зовнішній отит , євстахіїт і пролежні зовнішнього слухового проходу. При частій закупорці вух рекомендується два рази на рік проводити очищення слухового проходу в медичній установі.

Промивання проводиться теплою водою під напором. Попередньо ЛОР-лікар в Києві порадить розм’якшити вушні пробки — прокапати спеціальні препарати протягом декількох днів. Під впливом струменя зі шприца сірчані пробки легко видаляються. Краще довірити цю процедуру фахівцеві. Адже під час очищення необхідно постійне спостереження, а самостійно це неможливо.

Після видалення сірчаних пробок з вуха у Києві необхідно підтримувати стан вух в нормі. Закопуйте перекис водню або вазелінове масло в слуховий прохід кілька разів на місяць і очищайте вухо ватним тампоном.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.