Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Викривлення перегородки носа

У більшості здорового населення планети є різні відхилення в будові носової перегородки, які не завдають дискомфорту. Патологічної вважається таке викривлення, яке утруднює носове дихання і провокує захворювання вух, навколоносових пазух і носа. Отоларингології у Києві виділяють різноманітні форми деформації перегородки: потовщення, викривлення, гребневідние і шіповідно викривлення.

Запишіться на прийом до ЛОРа для проходження лікування викривлення перегородки носа. Прийом в «Столичної Клініці» проводиться за попереднім записом!

Викривлення можуть виникати в різних відділах носа, але самим рідкісним є деформація заднього відділу перегородки носа. Діти до 7 років дуже рідко страждають цією патологією, а розвиток викривлення спостерігається з 6-7 років і триває до 20 років, коли скелет щелепно-лицьової області завершує свій розвиток.

Причиною неправильного розвитку перегородки носа є нерівномірний ріст хряща і кісткового скелету перегородки, який утворюється між дном і склепінням порожнини носа. Хрящ розвивається набагато швидше кісткового каркаса, тому в процесі росту викривляється в замкнутому просторі. Крім цього, причинами викривлення носа можна назвати родову травму або ушиб, який провокує перелом хрящів.

Головним симптомом викривлення перегородки носа є порушення дихання через ніс і нюхової функції. Нормальний рух повітря в носі може призвести до зміни кровообігу в носовій порожнині, набряку, застійних явищ і появі запальних захворювань в навколоносових пазухах або порожнини носа. Визначити ступінь викривлення перегородки можна під час риноскопії, яку проведе ЛОР-лікар в Києві.

Пацієнт, який страждає викривленою перегородкою носа, може адаптуватися до дефекту, при цьому тип дихання переважає змішаний — носової і ротової. У деяких випадках пацієнт не здатний адаптуватися і носове дихання практично повністю відсутня, що провокує загальні і місцеві реакції і розвиток багатьох ускладнень.

Можуть розвиватися місцеві запальні процеси, частішати гострі насморки, створюватися умови для синуситів, захворювань середнього вуха і слухової трубки. Постійне ротовий дихання провокує розвиток тонзилітів і фарингіти, поступово переходять у хронічні форми.

Лікування викривлення перегородки носа в Києві увазі хірургічне втручання, особливо в тих випадках, коли виникли ускладнення, а дихальна функція порушена. Якщо є гнійні запальні процеси необхідно усунути причину інфекції, а потім коригувати викривлення носової перегородки хірургічним методом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.