Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Вірус папіломи

Папіломовірусною інфекція (ПВІ) — це урогенітальна інфекція, першопричиною якої є вірус папіломи людини (ВПЛ). Шлях передачі інфекції — статевий, контактний або побутовий. Папіломавірус, вражаючи клітини епітелію, проявляється на слизових оболонках ротової порожнини, на статевих органах і шкірі.

Щоб отримати своєчасну допомогу, варто записатися до досвідченого лікаря-гінеколога в Києві. Фахівці «Столичної клініки» за допомогою сучасного обладнання допоможуть впоратися з проблемою виникнення вірусу папіломи. Тут же допоможуть позбутися від таких недуг, як: кольпіт, кіста яєчника, ерозія шийки матки та інших гінекологічних захворювань.

Типи ВПЛ і ризики, пов’язані з ним

До останнього часу вважалося, що ВПЛ нешкідливий і може призвести тільки до виникнення доброякісних новоутворень (кондилом або бородавок). Навпаки, сучасна медицина доводить роль вірусу папіломи у формуванні злоякісних пухлин, і навіть раку статевих органів. Небезпеку для людини становлять лише віруси папіломи у розвитку, ті, що «дозріли» і проявилися на шкірі в якості кондилом або бородавок. Постійний контроль над імунітетом, своєчасне звернення до дерматолога і гінеколога допоможуть уникнути найбільш плачевних наслідків — переходу ВПЛ у фазу онкоактівності (встройки його в геном) і зараження оточуючих.

Сьогодні налічується близько сотні різновидів ВПЛ. Значна частина носіїв інфекції не знають про її присутність в організмі, адже деякі типи вірусу папіломи, потрапляючи в організм, або не викликають ніяких симптомів, або служать причиною зростання кондилом.

Всі типи вірусу підрозділяють по двох підставах:

 1. За клінічними проявами — аногенітальний та шкірний типи.
 2. За ступенем злоякісності:
 • неонконогенние (1-5 тип);
 • онконогенние з низьким ризиком переродження в рак (6, 11, 40-44, 54, 61, 70, 72, 81)
 • онконогенние з високим ризиком переродження в рак (16, 18, 31, 33, 34, 39, 45, 51, 52, 56, 58, 59).

Самим небезпечним поєднанням папіломавірусів в клітинах вважається об’єднання вірусів форми 16, 18, 31, 33. Саме ці форми ПВЧ вимагають дуже серйозного і негайного лікування.

Прояви папіломавірусу і його діагностика

Симптомами ПВІ, як було зазначено вище, можуть стати проявилися бородавки і кондиломи. При цьому потрібно враховувати, що гострі кондиломи — невеликі шкірні утворення «натурального» відтінку, що утворюються в ареалі статевих органів або анального проходу, — не є наслідком вірусу онкоопасного. Хоча одне іншого не виключає, можуть виявитися і онкогенні ВПЛ. Більш ефективною діагностикою вірусу папіломи, в порівнянні з гістологічної і цитологічної, прийнято вважати полімеразну ланцюгову реакцію (ПЛР).

Лікування ПВЧ

Для лікування і профілактики ВПЛ використовується комплексний підхід. В першу чергу, за допомогою імуномодуляторів відновлюється нормальне функціонування імунітету (з метою поліпшення опірності інфекції). Потім виліковуються всі супутні хвороби, щоб уникнути ризику повторного захворювання. Для лікування самого ВПЛ застосовуються противірусні та цитостатичні препарати. І, нарешті, проводиться видалення шкірних і слизових виростів — кондилом — шляхом кріотерапії (видалення рідким азотом), лазерної терапії та електрокоагуляції (припіканням). Найефективнішим методом вважається кріотерапія, яка частіше за інших виключає можливість нової освіти кондилом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.