Пошук

Приклад: Консультація лікарів

ВСД

Вегетосудинна дистонія (ВСД, НЦД, нейроциркуляторна дистонія, вегетоневроз) — захворювання нервової системи, яке супроводжується порушенням роботи вегетативної нервової системи в результаті різних факторів. У всіх випадках виникнення ВСД, виникає функціональний (оборотне) порушення роботи всіх внутрішніх органів і систем.
Запишіться на прийом до невропатолога в «Столичну Клініку». Прийом проводиться за попереднім записом.

Причини ВСД

ВСД часто загострюється на тлі стресових факторів, переживань, травм або впливу шкідливих факторів. У ряді випадків, провідною причиною виникнення захворювання є наявність персистуючої цитомегаловірусної, Епштейн-Барр вірусної інфекцій, токсоплазми і деяких інших.

Часто, вірусний чинник поєднується з органічними порушеннями в опорно-руховому апараті, безпосередньо приголомшують нервову систему. Якщо говорити більш звичною мовою, Вегетосудинна дистонія часто виникає на тлі захворювань хребта.

Велике значення відіграє сон і спосіб життя хворого. Достовірно відомо, що люди, які працюють вночі більш схильні до захворювання. Часте вживання кави, куріння, зловживання алкоголем, перевтома сприяють НЦД.

Безсумнівно причин захворювання досить багато і вирішити їх потрібно все своєчасно.

Симптоми вегетосудинної дистонії

Симптоми ВСД досить багатосторонні. Багато лікарів схильні до того, що захворювання схоже на цілий букет синдромів, скарг і патологічних станів.

Головними проявами прийнято вважати порушення з боку серцево-судинної системи і дихальні розлади. На практиці ми бачимо, що далеко не завжди слід чекати явних порушень з боку серця або дихання. Типове холерікообразное поведінку з елементами агресії та істерії може свідчити про ВСД.

Перепади настрою і навіть незначні галюцинаторні прояви (скарги на мелькаючі чорні образи і т.д.) з’являються навіть не в самих запущених випадках. На відміну від психічних відхилень, після відповідних лікувальних заходів, практично всі скарги зникають.

Особливу трудність надають хворим вірусні захворювання, які часто приєднуються на тлі зниженого імунітету. Останні викликають картину дисциркуляторної енцефалопатії та подальшої мелкоочаговой симптоматикою.

Для того щоб вилікувати ВСД потрібно знайти причину дисбалансу в нервовій системі. У кращому випадку, захворювання буде викликати збитий режим дня, а в інших випадках слід чітко виключати всі фактори.

Лікування вегетосудинної дистонії у Києві

Далеко не завжди медикаментозна терапія є самим правильним методом лікування. Як показує практика, лікувати ВСД набагато ефективніше можна за допомогою фізіотерапії, мануальних технік, озонотерапії, гірудотерапії , кріотерапії.

Слід віддати перевагу тим методикам, які допоможуть поліпшити капілярний кровообіг, підвищити тонус судин, прибрати напругу з нервової системи і патологічні стани хребта.

Лікування кожного окремо взятого випадку суто індивідуально, але результати перевершують багато очікування. На відміну від традиційних методів лікування, такий підхід не «ховає» проблему, а вирішує її можливими шляхами.

У «Столичної Клініці» працюють досвідчені неврологи, які мають справу з найскладнішими проявами ВСД. Запишіться на прийом до лікаря за контактними телефонами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.