Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Хронічний мононуклеоз

хронічний мононуклеоз Хвороба мононуклеоз є гострим вірусним захворюванням, збудником якого вважається вірусна інфекція під назвою Епштейн-Барр. Симптоми хронічного мононуклеозу виражені загальною слабкістю, скупченням слизу в легенях, частими запамороченнями, головним болем, підвищенням температури, лихоманкою, болем у м’язах і суглобах, болями горла при ковтанні, збільшенням чутливості до респіраторних захворювань, збільшенням печінки в розмірах, змінами складу крові та іншим.

Пройти лікування можна в «Столичної Клініці» м. Київ. Прийом лікаря отоларинголога проводиться за попереднім записом.

Ознаки мононуклеозу можуть проявити себе не відразу. Період інкубації триває приблизно двадцять один день. Передається хвороба повітряно-крапельним шляхом.

Як тільки ви відчули нездужання, варто звернутися за кваліфікованою допомогою досвідчених лікарів отоларингологів «Столичної Клініки» Києва.

В діагностиці та лікуванні використовується тільки якісна, сучасна, перевірена техніка, за допомогою якої можна встановити своєчасний точний діагноз і підібрати індивідуальне ефективне лікування. Поряд з хворобою мононуклеозу в «Столичної Клініці» успішно лікуються і інші гостро-хронічні захворювання горла, внутрішнього вуха і слизової носа.

Механізм розвитку хронічного мононуклеозу

Захворювання мононуклеоз виникає при попаданні в ротову порожнину вірусу Епштейн-Барра разом зі слиною людини. Потім вірус потрапляє в глотку, де він атакує тканини мигдалин . Там інфекція підтримується лімфоцитами і активно розвивається, чому відбувається набряк горла, запальні явища, гострі болі і труднощі при ковтанні слини.

Хронічний інфекційний мононуклеоз має тенденцію періодично стихати і загострюватися в період зниження імунітету, стресових ситуацій, переохолодження його носія і при інших умовах. Якщо вчасно не поставити діагноз і серйозно не поставитися до лікування первинного захворювання мононуклеозу, то воно переходить у приховану хронічну форму і часу на його лікування знадобиться значно більше.

Профілактика мононуклеозу

Профілактика мононуклеозу головним чином полягає в ізоляції хворого від інших людей до повного його одужання.

Під час розмови, чхання, кашлю необхідно прикривати рот і ніс товстим шаром марлі або хусткою. У місці проживання має бути індивідуально відведений простір для відпочинку та змісту речей хворого. Суворо індивідуальними повинні бути столові прилади хворого мононуклеозом.

Періодично необхідно провітрювати кімнату і робити вологе прибирання з легким дезінфікуючим розчином, часто мити руки і дотримуватись правил загальної гігієни.

Якщо хворий проживає не один, то карантин на всіх не накладається, проте, необхідно перебувати під наглядом лікаря всій родині і періодично здавати профілактичні аналізи.

Методи лікування хронічного мононуклеозу

Лікування хронічного мононуклеозу полягає в постільному режимі, проведенні комплексної загальнозміцнюючу терапії, полосканні горла антисептичними засобами, лікуванні антибіотиками. Благотворно впливає на хворого дотримання спеціально розробленої індивідуальної дієти, яка спрямована на зміцнення загальних імунних сил організму. Слід розмежовувати хронічне захворювання з проявами атопічного мононуклеозу .

Зверніться за допомогою до досвідчених лікарів отоларингологів Київської «Столичної Клініки». Тут пацієнтам пропонується спеціалізований, індивідуальний догляд, точна діагностика, лікування та спостереження лікуючого лікаря до повного одужання.

Забудьте про хронічному мононуклеозі разом з індивідуальною, комплексною програмою лікування від висококваліфікованих фахівців клініки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.