Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Хвороба Крона

В гастроентерології хвороба Крона є неспецифічним запаленням органів шлунково-кишкового тракту, яка може уразити будь-яку ділянку — від ротової порожнини до прямої кишки. Дана хвороба носить свою назву на честь доктора, який вперше описав подібне захворювання на початку минулого сторіччя. Хронічний запальний процес у підсумку формує стенози, виразки і деформує органи. При даному захворюванні у пацієнта порушуються процеси травлення і обміну речовин. Хвороба Крона може призвести до анемії і прискореному розвитку хронічних захворювань.

Записавшись до гастроентеролога в «Столичну клініку» в Києві пацієнт отримує право пройти повне обстеження на сучасних апаратах, дізнатися деталі майбутнього лікування і отримати курс ефективної терапії.

Ефективно лікуються в клініці та інші захворювання в області гастроентерології: дивертикулез , виразкова хвороба , дискінезія жовчовивідних шляхів.

Лікування хвороби Крона

На сьогоднішній день не існує специфічного лікування для цього захворювання. Тому недуга лікують шляхом зменшення симптомів і запобігання розвитку ускладнень у пацієнта.

«Дієтотерапія». Поки не було доведено вплив алергій на розвиток даного захворювання, але пацієнтам рекомендується дотримуватися дієти. У багатьох випадках асоціюють захворювання з непереносимістю лактози. У таких ситуаціях в дієті варто категорично виключити вживання незбираного молока і навпаки вживати в їжу молочно-кислі продукти. У разі поразки товстого кишечника пацієнтові буде призначена їжа, яка збагачена рослинними волокнами (фрукти, овочі і крупи). Якщо ж у пацієнта є присутнім ризик розвитку кишкової непрохідності, такі продукти, навпаки, будуть заборонені.

«Симптоматичне лікування». Засоби від проносу при такому захворюванні не просто зроблять життя людини краще, але і поліпшать протягом даної хвороби. Для зменшення діареї буде призначена дієта з рослинними волокнами. З медикаментів, можливо, доведеться вживати лоперамід або атропін.

«Протизапальне лікування». У лікуванні хвороби Крона гастроентерологи застосовують похідні 5-аміносаліцилової кислоти. Препарати даної групи Сульфасалазин і Месаламін є протизапальними і досить успішно вони застосовуються при локалізації хвороби в товстої або тонкої кишці. Преднізолон буде корисний у досягненні ремісії захворювання. Азатіоприн варто застосовувати, якщо процес лікування просувається досить давно. Такі ліки зменшують активність клітин, за рахунок цього зменшується і швидкість розвитку запального процесу.

Хірургічне лікування даного захворювання буде необхідно пацієнтам у разі розвитку захворювання і відсутності позитивних задовільних результатів від медикаментозного лікування. В результаті операції буде видалений певну ділянку кишечника.

Симптоми хвороби

Для своєчасного лікування та усунення захворювання потрібно розпізнати його по характерних симптомів і вчасно звернутися до лікаря. До речі, дане захворювання найчастіше вражає людей досить молодого віку (від 16 до 40 років). Симптоми можуть значно відрізнятися у різних пацієнтів. Серед найпопулярніших можна позначити наступні характерні ознаки: спазми, болі в животі, пронос з кров’ю, втрата ваги, часте здуття живота і лихоманка. Не у всіх пацієнтів простежується ряд цих симптомів, деякі можуть не випробувати ні одного з них. Регулярне обстеження організму допоможе виявляти будь-які захворювання своєчасно і тримати своє здоров’я під контролем.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.