Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Запалення яєчників

У гінекології, запалення яєчників — це негативний болючий процес парних залоз жіночої статевої системи. Таке захворювання буває одностороннім або ж двостороннім. Досить часто хвороба протікає в гострій, нерідко — в хронічній формі. При вираженій формі даного захворювання характерними ознаками можна назвати болі внизу живота , лихоманки, білі і дизурії. У хронічній формі завжди присутній болючий синдром і порушення в звичайному менструальному циклі. Наявність гною в яєчнику іноді призводить до пельвіоперітоніта, що загрожує вторинним безпліддям по причині порушення функції яєчників. Дівчатам завжди необхідно стежити за здоров’ям жіночої статевої системи, для цього рекомендується своєчасно звертатися до гінеколога.

У «Столичної клініці» в Києві діагностику та лікування запалення яєчників можна пройти за попереднім записом. Тут же можна провести лікування фіброми, аднекситу і ЗПСШ .

Оофорит — це досить серйозне захворювання, яке негативно позначається на репродуктивній системи кожної жінки. Виявитися ураженим може і один яєчник, і відразу обидва. Запалення буває специфічним, коли причиною захворювання є збудники гонореї, туберкульозу та неспецифічним — коли захворювання викликане умовно-патогенною мікрофлорою. Спровокувати появу подібного захворювання можна різними способами. Найчастіше воно викликане наслідком поширення інфекції з цервікального каналу, або фаллопієвих труб, або матки.

Симптоми запалення яєчників

У гінекології відзначають запалення буває декількох типів: запалення гостре або ж запалення в хронічній формі. При гострій формі запалення з’являються наступні симптоми:

 • Постійні болі внизу живота, з одного боку, з обох. Болі віддають в поясницю або крижі;
 • Сечовипускання супроводжується різями і болями;
 • З статевих шляхів з’являються гнійні виділення;
 • Наявність високої температури;
 • Різкий біль під час статевого акту;
 • Кровотечі в не «менструальні» дні.

Під час огляду гінеколог виявить збільшені яєчники. У таких ситуаціях потрібно часто госпіталізація — лікування в стаціонарі. Підгостра форма досить рідко зустрічається, вона буває при туберкульозній або ж мікозной інфекції. Слід знати, що гостре запалення яєчників на ранній стадії захворювання і при правильному лікуванні винагородиться повним одужанням пацієнтки. А захворювання в не долеченной стадії стане хронічною хворобою, у якої будуть несподівані загострення протягом усього життя.

У період загострення жінка буде відчувати такі симптоми:

 • Тупі і ниючі болі в області піхви, внизу живота. Біль буде посилюватися до початку менструації;
 • Менструальний цикл буде порушений;
 • Постійні виділення (білі), але мізерні;
 • Сексуальна дисфункція у жінки — зниження потягу, дискомфорт в процесі статевого акту;

Відсутність вагітності у дівчат при регулярному статевому житті.

Лікування запалення яєчників у Києві

Приступати до лікування потрібно лише тоді, коли буде проведена повна діагностика жіночого організму. Схема лікування буде залежати від форми захворювання, для цього потрібно пройти повне обстеження. Гостра форма завжди лікується виключно в стаціонарі. Гінеколог прописує постільний режим, спочатку — прикладання холоду до низу живота, прийом знеболюючих препаратів і ліків десенсибилизирующего характеру, засобів для загального зміцнення організму. У підгострій формі до лікування додаються фізіотерапевтичні процедури. При хронічному захворюванні потрібні процедури физиолечения та бальнеолікування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.