Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Жіноче безпліддя

Жіноче безпліддя — захворювання, в результаті якого немає можливості зачати дитину, розрізняється хвороба 1 та 2 ступеня. У тому випадку, коли у жінки ніколи не було вагітності, то це вважається первинним безпліддям. Ну, а якщо була хоча одна перед цим вагітність, то незалежно від її результату (позаматкова вагітність, пологи, викидень або аборт), наступна безплідність називається вторинним. Особливою проблемою вважаються випадки нез’ясовного безпліддя, коли причина не може бути діагностована звичайними методами.

Але сьогодні, звернувшись в гінекологічне відділення «Столичної клініки» в Києві, можна розраховувати, що навіть із самих складних ситуацій буде знайдений вихід.

Основні причини жіночого безпліддя

Причинами жіночого безпліддя можуть стати всілякі інфекційні та запальні захворювання. Взяті мазки з сечівника, піхви і шийки матки показують присутність та інтенсивність виявленого запального процесу. У разі гострої необхідності лікар-гінеколог може провести додаткове обстеження для виявлення і подальшого лікування безпліддя. Часто, найбільш оптимально провести посткоітарний тест (проба Шуварского) .

При ендокринній безплідності не відбувається овуляція або ж спостерігається певна недостатність жовтого тіла. Крім усього іншого, безпліддя може викликатися порушенням гормональної функції яєчників та інших залоз ендокринної системи. Як правило, ендокринне безпліддя супроводжується надмірним зростанням волосся, відповідне чоловічим типом. У разі підвищення функцій щитовидної залози відзначається підвищена дратівливість шкіри або схуднення. Крім усього іншого, при ендокринній безплідності відзначаються порушення менструального циклу у жінки.

Часто можливості завагітніти заважає непрохідність маткових труб, оскільки яйцеклітина не може з’єднатися зі сперматозоїдом, а, отже, потрапити в матку. У даному випадку мова йде про трубному безплідді. Причиною може бути не сама труба, а спайка між трубою і яєчником. Тоді говорять про перитоніального безпліддя. По матковій трубі яйцеклітина просувається завдяки безлічі війок, якими вона вислана зсередини. Вії можуть втратити еластичність в результаті запального процесу.

Що ще заважає завагітніти, розповість лікар-гінеколог, який лікує безпліддя в Києві

У «Столичної клініці» лікар-гінеколог здатний виявити всілякі анатомічні дефекти матки (придбані або природжені), які можуть бути безпосередньою причиною маточного безпліддя. До таких уроджених дефектів відносять пороки розвитку (недорозвинення або відсутність матки, подвоєння її, наявність в порожнині матки перегородки) . Так звані придбані дефекти найчастіше є результатом всіляких внутрішньоматкових втручань.

У разі змішаної форми безпліддя лікар — гінеколог виявить поєднання низки факторів, які ведуть до безпліддя, таких як ендометріоз, гормональні порушення та непрохідність маткових труб. Можливо, будуть діагностовані інші захворювання: кіста яєчника , опущення шийки матки, ендометрит та інші хвороби, лікувати які потрібно вчасно. Методики, що застосовуються в «Столичної клініці» дозволяють виявляти і випадки «помилкового безпліддя», найпоширенішими варіантами якого є випадки, коли:

 • жінка здійснює прийом гормональних препаратів, уникаючи статевого життя протягом довгого періоду часу;
 • жінка лікується від безпліддя, поки випадково не з’ясовується, що вона негайно спринцюйтеся з гігієнічних міркувань після кожного парування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.