Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Зовнішній отит

Зовнішній отит — запальний процес, що відбувається в зовнішньому слуховому каналі. У грудних дітей він більше складається з хряща, у старших дітей і дорослих хрящова структура займає лише третина каналу. Лікування зовнішнього отиту проводить лікар ЛОР.

Для отримання якісної медичної допомоги необхідно звернеться в «Столичну клініку», фахівці клініки допоможуть в лікуванні захворювання. Прийом до отоларинголога проводиться за попереднім записом.

Найчастіше захворюванню зовнішнім отитом схильні діти. За даними охорони здоров’я на частку зовнішнього отиту доводиться тільки 20% від загальних захворювань отитом, найбільше хворіють середнім отитом — до 70%.

Причиною захворювання можуть бути спільні інфекції: застуди, грип, скарлатина, кір, чи гострі і хронічні запалення носоглотки. Іншими факторами захворювання є вузькість слухового проходу, хронічний отит, з постійними гнійними виділеннями, що дозволяють інфекції упровадиться в шкіру. Іноді причиною захворювання є зниження імунітету.

Різновиди зовнішнього отиту

Зовнішній отит поділяють на обмежений і дифузний. При обмеженому зовнішньому отиті запалюється волосяний фолікул, що служить причиною появи фурункула в слуховому проході. Фурункул не помітний при огляді зовні. Хворий може припускати про його наявність тільки через почуття болю, що виникає під час жування, при торканні до вуха. Запалення, викликане дифузійним зовнішнім отитом, повністю зачіпає слуховий прохід. Він підрозділяється на — грибковий, бактеріальний, алергічний.

Симптоми зовнішнього отиту:

Зовнішній отит визначають по наступних симптомів. У вушній раковині або козелке, в хрящовій частині вушної раковини з’являються сильні болі. Біль є постійною, у вусі і його області, зазвичай з одного боку. У вусі хворий відзначає поява свербежу, що характерно при грибковому перебігу захворювання, і при екземі . Розвивається набряклість слухового проходу, лімфовузли можуть збільшуватися. У вусі з’являється відчуття закладеності, з нього виділяється гній, слух знижується.

При обмеженому зовнішньому отиті характерна пульсуючий біль, вона виявляється під час розмови і жування. Слух нормальний, порушення настають тільки при повному перекритті проходу. Огляд вуха дозволяє визначити гіперемію, набряклість шкіри на стінці слухового проходу. Дозріваючи, фурункул розм’якшує шкіру слухового проходу, розкривається, гній виділяється назовні.

Правильному лікуванню сприяє диференціальна діагностика, що дозволяє відсіяти схожі отити, але не відповідають за симптомами даного захворювання. Прийняте на основі діагностики лікування прискорить процес одужання.

Лікування зовнішнього отиту у «Столичної клініці»

При лікуванні зовнішнього отиту фахівці клініки допоможуть уникнути грубих помилок, яких припускаються частих при самолікуванні. Хвороба лікують, встановлюючи турунди з мазями: антибактеріальної, гормональної — Целестодерм, флуцинаром, Тридерм. Показано застосування вушних крапель з вмістом антибіотиків: неоміцину, норфлоксацину, офлоксацину. Для зняття болю застосовують знеболюючі препарати всередину. Для уникнення ускладнень та видалення гнійного вмісту робиться послабляющий розріз.

Визначити зовнішній отит не складно, але за правильним діагнозом краще звернутися до лікаря. Обстеження допоможуть в постановці точного діагнозу і подальшого лікування.

Лікування зовнішнього отиту можна пройти в «Столичної Клініці» в Києві. Досвідчений лікар ЛОР допоможе впоратися з хворобою в найкоротші терміни.

Можна зателефонувати і своєчасно записатися до фахівця.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.